Liroy Vs Peja

Kapsy

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jak myślicie kto miał racje w tym sporze :sexy: ? I czy ktoś zna tytuł utworu Liroya, w którym najeżdża na Peje i cały Poznań??

Pozdr
 

Berbelo_HHF

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
nie było takiego utworu w ktorym Liroy by dosłownie najezdzał na Poznan czy Peje
 

Fachman

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Liroy chyba nagral kawalek w ktorym najezdzal na peje i caly poznan, zaraz po tym jak peja z NAS'em nagral kawalek antyliroy. Tylko nie wiem jak on sie nazywal i czy ktos go ma, jak dobrze pamietam to w radiu mowil ze zostal on wyslany tylko do peji i osob z NAS'a :) Ale nei wiem czy to prawda bo srodki masowego przekazu czesto klamia :p
 

meno16

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Tutaj link do całego beefu
Kod:
http://rapidshare.com/files/51871271/Beef_-_Nag__322_y_Atak_Spawacza_vs_Liroy__1996_.rar

A wie ktoś o co im poszło?
 

kartel_wrz

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Września
Zapewne znacie utwór peji "Anty Liroy" Ładnie tam jada po Liroyu i to mi się podoba ja nie nawidzę Liroya chociaż Peja też mnie bo miał konflikt z Guralem i z całym PDG. Wie ktoś o co chodzi?? Peja wy:cenzura:ał Gurala z tekstami i sam nagrał sobie nagrał płyte z jego tekstami.
 

RuDy102

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Liroy i Peja byli sa i beda dobrzi a pdg goral ci inni to sa dla mnie ciency :/ ci nowi raperzy sa do bani i bedzie coraz gorzej :bag:
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
Liroy i Peja byli sa i beda dobrzi a pdg goral ci inni to sa dla mnie ciency :/ ci nowi raperzy sa do bani i bedzie coraz gorzej :bag:
najwidoczniej mało słuchasz rapu
jak nie zauważasz dobrych raperów
ogladay swojego idola w shibuya
w takim razie znasz sie na rapie jak lepper na prostytutkach
pozdrawiam
 
Do góry