Liga Swiatowa 2009

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Już za niedługo startuje. Grupe mamy całkiem fajna: Brazylia, Wenezuela i Finlandia. Jak myślicie, kto u nas wyjdzie z grupy, a kto w innych?
Wybiera się ktoś może na mecze? Ja miałem w planach Spodek, ale że go remontują to zostaje Łódź i mecz z Brazylia ;)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
ciekawie moze byc z Brazylia. to bedzie sprawdzian na co stac Polakow. tabele obstawiam tak: Brazylia, Pl, Finlandia, Wenezuela
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
szkoda tylko, ze bez Wlazlego w kadrze. Castellani pewnie go na Lige Mistrzow dla Skry trzyma. ale przynajmniej Gromadowski bedzie :)
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
jak Castellani nie poprawi formy naszych reprezentantow to mozemy byc za brazylia i za finlandia... a gromadowski... hmmm mam nadzieje ze cos w sobie poprawil :p
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Daros23 co ma LŚ do LM? ja popieram decyzję Castellaniego. Należy się Wlazłemu i innym odpoczynek do gry. Z tego co wiem, to Mariusz po zakończeniu ligi będzie jeździł do Francji na rehabilitację i trzymajmy kciuki by nie potrzebna była operacja. Uważam, że nie ma ludzi nie zastąpionych, jednak w tym przypadku ciężko znaleźć godnego zastępce Mariusza w reprezentacji. Choć mimo to i tak uważam, że chłopaki dadzą sobie radę w LŚ i bez niego ;)

Co do naszej grupy to uważam, że: 1. Brazylia (mimo, że tak jak u nas w kadrze są nowe nazwiska), 2. Polska, 3. Finlandia 4. Wenezuela.
Jeśli idzie o pozostałe grupy to bez wątpienia najsilniejsza jest grupa C. Ciężko mi określić kolejność, bo każda z ekip potrafi grać w siatkę :) i wcale dla mnie nie jest oczywiste, że Sborna wygra te grupę (może dlatego, że nie darze ich sympatią)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
chodzi mi o to, ze Castellani jest nadal trenerem Skry, a rozgrywki w klubowej LM sa raczej bardziej prestizowe niz w reprezentacyjnej LŚ. i chce miec Wlazlego zdrowego na te rozgrywki.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Tylko, że po sezonie nie będzie już trenerem Skry i nie sądze by miał taką motywację. Wlazły to nie maszyna i też musi mieć czas na regeneracje. Wiadomo, my kibice, chcemy, by skład był najsilniejszy i by drużyna wygrywała, ale troszkę empatii nie zaszkodzi... ;)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
a to nie wiedzialem, ze ze Skry odchodzi :) a dla oka mile bylyby zagrywki Wlazlego ponad 110 km/h :)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Myśle, że i bez Wlazłego mamy szanse na drugie miejsce. Z Brazylia wygrać będzie jednak bardzo trudno. Pierwsze mecze właśnie z nimi, ale i u nich co jednak będzie działać na naszą niekorzyść. Z Finlandia i Wenezuelą powinniśmy wygrać.
Btw, wybiera sie ktoś na jakies mecze? Od poniedzialku rusza sprzedaż biletów ;)
 
Do góry