liceum- rekrutacja

marie_antoinette

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Mam ważne pytanie. W środę dowiadujemy się do jakiej szkoły się dostaliśmy. Czy jeśli okaże się, że dostałam się do szkoły pierwszego wyboru, a nie będę chciała jednak tam pójść
(po moich dłuższych przemyśleniach) to mogę jeszcze jakoś przełożyć papiery do szkoły drugiego wyboru?
 

Munia...

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2007
Posty
102
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że musiałabyś w drugiej rekrutacji spróbować...
 

Tomassw

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
London
papiery zawsze mozesz przeniesc, jezeli tylko bedzie miejsce to Cie przyjma. Ale raczej bedzie duzo ludzi sie wacha zmienia decyzje dlatego mysle ze bez wiekszych problemów uda Ci się to załatwić
 

marie_antoinette

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
30

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Możesz poczekać na drugą rekrutację, napisać odwołanie itd., ale radzę Ci poczekać do września i wtedy się przenieść do drugiego liceum. Pewnie będą wolne miejsca, zwykle są, bo dużo osób zmienia zdanie po wynikach rekrutacji (ah, te nieprzemyślane decyzje :D) .
 

marie_antoinette

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Możesz poczekać na drugą rekrutację, napisać odwołanie itd., ale radzę Ci poczekać do września i wtedy się przenieść do drugiego liceum. Pewnie będą wolne miejsca, zwykle są, bo dużo osób zmienia zdanie po wynikach rekrutacji (ah, te nieprzemyślane decyzje :D) .


na szczęscie dostałam się jednak tam gdzie chciałam :D , więc nie ma problemu, ale dzięki wam wszystkim :)
 
Do góry