Liceum Kraków

Dianas1

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Siema! Jestem uczennicą,a właściwie to już absolwentką gimnazjum. Chciałam doradzić się w sprawie szkoły. Co sądzicie o 7lo,10lo i 3lo? Dostałam się już do liceum,ale będę się odwoływać. Którą z tych szkół byście wybrali? :(
 

BlackBerrie

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
2
Hej, ja bym na twoim miejscu wybrała VII LO. Byłam tam na dniach otwartych i było bardzo fajnie ;)
 

BlackBerrie

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
2
Do godzin lekcyjnych można się przyzwyczaić. W większości liceum (tych dobrych) jest tak, że lekcje są nieraz do późna. A dojazd zależy od dnia, czasem jest tak, że przez cały Kraków można szybko przejechać.
 

Dianas1

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
BlackBerrie napisał:
Do godzin lekcyjnych można się przyzwyczaić. W większości liceum (tych dobrych) jest tak, że lekcje są nieraz do późna. A dojazd zależy od dnia, czasem jest tak, że przez cały Kraków można szybko przejechać.

Tylko ja bez korków musiałabym 40 minut dojeżdżać :( A lekcje od 7.30 więc trochę ciężko by było....
 

BlackBerrie

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
2
Dianas1 napisał:
Do godzin lekcyjnych można się przyzwyczaić. W większości liceum (tych dobrych) jest tak, że lekcje są nieraz do późna. A dojazd zależy od dnia, czasem jest tak, że przez cały Kraków można szybko przejechać.
Tylko ja bez korków musiałabym 40 minut dojeżdżać :( A lekcje od 7.30 więc trochę ciężko by było....
Wiesz ja do swojego dojeżdżam 30 min i jeszcze idę kawałek tak około 15 min, ale według mnie VII to dobra szkoła i jest wyżej w rankingu niż pozostałe dwie, które wymieniłaś, więc warto poświęcić chwilę dłużej i tam pójść do szkoły. W nieliczne dni lekcje są od 7:30 większości są później ;)
 

Dianas1

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
BlackBerrie napisał:
Do godzin lekcyjnych można się przyzwyczaić. W większości liceum (tych dobrych) jest tak, że lekcje są nieraz do późna. A dojazd zależy od dnia, czasem jest tak, że przez cały Kraków można szybko przejechać.
Tylko ja bez korków musiałabym 40 minut dojeżdżać :( A lekcje od 7.30 więc trochę ciężko by było....
Wiesz ja do swojego dojeżdżam 30 min i jeszcze idę kawałek tak około 15 min, ale według mnie VII to dobra szkoła i jest wyżej w rankingu niż pozostałe dwie, które wymieniłaś, więc warto poświęcić chwilę dłużej i tam pójść do szkoły. W nieliczne dni lekcje są od 7:30 większości są później ;)




Chyba już wolę na 7.30 i szybciej wrócić niż siedzieć do późna :) A wiesz może do której najpóźniej są lekcje>?
 

BlackBerrie

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
2
W pierwszej klasie w VII nie było dnia, żeby lekcje zaczynały się tak wcześnie. Większości były od 9 czy 10 do 15/16
 

Dianas1

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
A najpóźniej do której lekcje są? Interesuje mnie 1,2 i 3 klasa. To jak są te godziny rozplanowane>? Klasy pierwsze mają późniejsze godziny,a klasy starsze wcześniejsze? :huh:
 

ZakreconaMika

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
VII to super szkoła. Ja tam składałam, ale nie dostałam się, gdyż miałam o 2 pkt za mało, a gdy się odwoływałam na mój profil, to nikt nie zrezygnował : :niepewny: Co do godzin lekcyjnych to są jak najbardziej ok. Kończysz ok 15/16, a zaczynasz ok 8. Ja dostałam się do IX i tam mam lekcje od 7.30, do 15. Plan lekcji mniej/więcej otrzymali rodzice na wstępnej wywiadówce- 8 lipca. Do Krakowa mam ok. 30km i jeżdżę autobusami ok 1h, ale mimo wszystko lepiej jest wstać przed 5 i być o 16 już po szkole, mieć czas na naukę i znajomych wieczorem, niż wstać o 8, a wychodzić ze szkoły o 18, nie mieć na nic już czasu, a rano i tak ci się nie chce wcześniej wstać. :D
 
Do góry