LG kp500 cookie

AjDżej

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
8
Cześć. Chciałam się Was zapytać co sądzicie o telefonie LG kp500 cookie? Dobry, czy też nie? I czy karta pamięci z noki 5200 będzie pasowac do niego? :))
 
M

marco9512

Guest
Telefonik bardzo słaby. A poza tym nie wiem jak z tą kartą ale jak wpiszesz coś w stylu ,,porównywanie telefonów" w google to znajdziesz wszystko. Od kart pamięci po przez wage, wysokość i inne.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Po czym wnosisz że słaby? Jest to telefon warty wydanych pieniędzy a że cena tego telefonu nie przekracza 250 zł to nie spodziewaj się fajerwerków.
Karta pamięci to MicroSD.
 
M

marco9512

Guest
Po czym wnioskuję ? Mój znajomy ma ten tel. mój ojciec więc widzę co i jak. Na początku nawet nie był tak zły ale gdy ja sobie sprawiłem Avile to LG Cookie to nic :) Na początku pare dni może być ale na dłużej to już nie ta ,,liga"
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Widzisz co i jak? Dokładniej?

Miałem telefon przez 3 miesiące, od nowości.
Aparat - świetny!
Nie mam zastrzeżeń, jak dla mnie telefonik bardzo fajny.

Jednak po 3 miesiącach, telefon dostał mój brat, jeździ bardzo dużo na rowerze, o różnej porze roku, dnia, nie patrząc na pogodę.
Zalał telefon, który był w kieszeni, a żadnego bezpośredniego spotkania z wodą nie miał ( nie wpadł do rzeki, morza lub stawu ). Najdziwniejsze jest to, że nie jechałem z tym telefon jeszcze ani razu podczas deszczu. W salonie Play`a, stwierdzili że telefon jest zalany ( w LG w okolicach baterii są takie białe miejsce, jeśli przefarbują się na różowo tzn. że był kontakt z wodą ), powiedzieli że to mógł być nawet pot, jeśli jeździ się z nim na rowerze. Dalej nie komentuje, nie wierzę aby mój brat tak mógł się spocić! Haha.

Jednak pomijąc tą historię - ja do telefonu nie mam żadnych zastrzeżeń!
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Ja jestem posiadaczek LG KP 501 (czyli bardzo podobny) i nie mam powodów do narzekań.

Zalety:
- ładnie wygląda,
- plastik się nie rysuje (nie ciągam telefonu na sznurku po kamiennych ścieżkach),
- jest łatwy w obsłudze,
- ma przejrzyste menu,
- robi w miarę dobre zdjęcia (widać szumy, kolory nie są dobrze odwzorowane, SE robi lepsze telefony z wbudowanymi aparatami),
- można pisać sms'y na ekranowej klawiaturze qwerty (która wcale nie jest taka beznadziejna, jak mówią niektórzy),
- ma panel rysowania (można odkryć wewnętrznego artystę), można pisać sms'y rysikiem (chociaż to raczej bajer aniżeli praktyczna funkcja),
- jak na telefon dotykowy z niższej półki, jest szybki,
- ma świetny odtwarzacz muzyczny,
- internet działa wyśmienicie (i wyśmienicie pożera kasę za pobrana Kb),
- dobrze sformatowana bateria potrafi trzymać ok. tygodnia (jak na taki kombajn to dobra informacja),
- mój telefon wody się nie boi, kilka razy pokropiło na niego i trzyma się dobrze.


Wady:
- w zimie potrafi zapaść w kilkudniowy sen (2 dni nie mogłem go włączyć po tym, jak byłem na spacerze w 30 stopniowym mrozie),
- po dołączeniu do niego karty Kingston 8 Gb znacznie wydłuża się czas oczekiwania na otwarcie folderów z muzyką i obrazkami,
- w głośniku lubi zbierać się kurz, ale odpalenie odtwarzacza muzycznego na full vol rozwiązuje problem (fajnie to wygląda :D - kaszlący kurzem telefon),
- ma kilka nieprzyjaznych użytkownikowi funkcji, ale nie pamiętam, jakich...

Możecie pytać, jeśli chcecie, powinienem sobie coś przypomnieć.
 

witos123

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja tam mam LG kp500 cookie i wcale nie narzekam. ładny i funkcjonalny, aparat ok i filmiki niezłe wychodzą:) mimo kilku drastycznych przygód pracuje bez zarzutu. Ale zgadzam się karta microSD bardzo przydatna.
 
Do góry