Lepper- Wicepremier?

czy lepper powinien zostac wicepremierem??

  • TAK

    Votes: 0 0,0%
  • NIE

    Votes: 0 0,0%
  • NIE MAM ZDANIA

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Cholercia to po Wałęsie mielibyśmy drugiego nie dokształconego ludka na powaznym stanowisku. Lepiejby było jakby oddali mu chociaz fotel Marszałka. przynajmniej robiłby obciach tylko na swoim podwórku. Chociaż nie twierdze ze nie jest to persona non grata. Co by nie mówić potrafi co niektórych porządnie przyszpilować hehe :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
k*wa ... ja po liceum uciekam z tego kraju... niewiem gdzie, niewiem czy dam sobie rade ale uciekam.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Tak, powinien dostać w końcu jakąś mocną posadę państwową. Po pierwsze Samoobrona to jeden z najbardziej licznych elektoratów w Polsce i jakby nie było wypadało by żeby mieli swojego przedstawiciela gdzieś wysoko. Po drugie, wreszcie skończą sie te wieczne stękania Leppera typu: "coście zrobili przez 15 lat, a ja z chłopakami z Samoobrony nie rządiłem, bo wy-liberałowie nam nie pozwalaliście"...Niech sie w końcu wykaże i albo przyniesie to jakieś korzyści, albo Lepper poniesie klęskę i, ku mojej radości zniknie raz na zawsze ze sceny politycznej, bo akurat jemu to chyba nikt drugiej szansy nie da...

a co do głosów pt: "wygrał PiS, Lepper wicepremierem - ja wyjeżdżam" są żenujące...nikt nikogo tu na siłe nie trzyma..granice są otwarte i krzyżyk na droge...ja w każdym bądź razie Tu zostaje...nie ważne czy będzie rządziła prawica czy lewica...
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Nie! Nie mam siły do Leppera..jeżeli ON dojdzie do jakiegos stanowiska to będziemy mieli skandal za skandalem :eek: .
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
ja w każdym bądź razie Tu zostaje...nie ważne czy będzie rządziła prawica czy lewica...
mi to już zwisa czy będzie prawica czy lewica byleby w końcu byli porządnymi, odpowiedzialnymi, uczciwymi i kompetentnymi ludźmi... Lepper nie łapie się do rzadnej z tych grup <_<
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
k*wa ... ja po liceum uciekam z tego kraju... niewiem gdzie, niewiem czy dam sobie rade ale uciekam.

Prawdziwy patriota.hehe, to moze zamiast pieprzyć głupoty to bys sie sam wziął do naprawianai kraju, każdy jest najmądrzejszy, narzekać to każdy potrafi ale samemu wziąc sie do roboty to nima nikogo
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Powinien dostać jakąś państowa posade. Może nic nie zdziała ale narobi zamieszania!!! :)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Prawdziwy patriota.hehe, to moze zamiast pieprzyć głupoty to bys sie sam wziął do naprawianai kraju, każdy jest najmądrzejszy, narzekać to każdy potrafi ale samemu wziąc sie do roboty to nima nikogo

A co musi być patriotą? A do roboty to są ludzie tacy jak Lepper którzy jak się przypną szponiskami posadki to nie odpuszczą ... A po za tym przecież nie każdy nadaje się do polityki i rządzenia ale ufa, że są mądrzy ludzie na tym świecie co zaopiekują się jego krajem ... a tu wyskakuje banda idiotów ... i jak tu sie nie wkurzyć...
Wczoraj mi sie podobał tekst Wojewódzkiego ... Jak Tusk u niego był.. Mówi do ludzi "Patrzcie jakiego mogliście mieć fajnego prezydenta".. podzielam .. Ludzie są tylko nasi rodacy wolą błazenade od mądrych ludzi ...

wszystko zdąża ku rychłemu upadkowi ..... :/
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
Uważam że p. Andrzej Lepper zasługuje na lepszą posadę niż tylko wicepremiera. Panie Andrzeju na pana miejscu poczekałbym do następnych wyborów prezydenckich. Naród pójdzie za panem. Pamiętajmy: "Ten kraj jest nasz i wasz, nie damy bić się w twarz..."
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
Tak powinien zostać i razem z Kaczorami i Giertychem pomanipulować krajem. i dopiero nastapi przebudzenie.Brawo PiS!
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Prawdziwy patriota.hehe, to moze zamiast pieprzyć głupoty to bys sie sam wziął do naprawianai kraju, każdy jest najmądrzejszy, narzekać to każdy potrafi ale samemu wziąc sie do roboty to nima nikogo
Można?
To ja Ci powiem.....
Nie obraź się.
ALE MAM DOŚĆ....Byłem członkiem SLD-UP! Obiecywali ze już bedzie normalnie. Uwerzyłem. Zapisałem się do Obywatelskiej Rady Miasta. Dzięki nam skończyła się budowa Autostrady A4 Zgorzelec Kraków. I co? Narzekam? nie....udało się ściągnąć inwestora do Gminy Kobierzyce. LG. I co źle? tak....drobnym przedsiębiorcom podnieśli podatek dochodowy....teraz za każdy 1000 zł płaci się 329 zł podatku! SKANDAL!
I Ty mi tu nie mow o PATRIOTYŹMIE! Bo moze nie wiesz....ale jak nic sie nie bedzie działo dobrego....To JA SAM OSOBIŚCIE ZACZNE STRAJKOWAĆ Z KARABINEM W RĘCE! Wezme kilku naszych i zabije jak leci urzędników....Mam już ich dość. Nie ja tylko pewnie tak myśle. Ale załważ NIE MA JUZ POLSKI zastał tylko NARÓD.....WSZYSTKO SPRZEDAŁY TE CHIENY W SEJMIE! Jak mi powiesz ze jest Ci dobrze Tu żyć to se żyj. Ale nie NARZEKAJ....jak to powiedziałeś...ze nie masz co jesć...Ja dziękuje Bogu ze nas do tej Uni Europejskiej przyjeli...i Niemcy dają pieniądze na budowe dróg....bo inaczej to POLNA DROGA MIAŁA BY NAZWE AUTOSTRADA....i jeszcze jedno. Czemu NIEMCY mimo że przegrali wojne to są tak bogaci? To jest pytanie retoryczne sam sobie na nie odpowiedz... Pozdrawiam.



Wczoraj mi sie podobał tekst Wojewódzkiego ... Jak Tusk u niego był.. Mówi do ludzi "Patrzcie jakiego mogliście mieć fajnego prezydenta".. podzielam .. Ludzie są tylko nasi rodacy wolą błazenade od mądrych ludzi ...

wszystko zdąża ku rychłemu upadkowi ..... :/
Mnie również ta wypowiedź się podobała :)
Co do upadku to nie.....wiesz, nie wiem jak Ty ale jak trzeba bedzie to znowu się wprowadzi Stan Wojenny...
Sam to zacznę....bo chyba nie ma wyjścia. Co Ty na to?
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Można?
To ja Ci powiem.....
Nie obraź się.
ALE MAM DOŚĆ....Byłem członkiem SLD-UP! Obiecywali ze już bedzie normalnie. Uwerzyłem. Zapisałem się do Obywatelskiej Rady Miasta. Dzięki nam skończyła się budowa Autostrady A4 Zgorzelec Kraków. I co? Narzekam? nie....udało się ściągnąć inwestora do Gminy Kobierzyce. LG. I co źle? tak....drobnym przedsiębiorcom podnieśli podatek dochodowy....teraz za każdy 1000 zł płaci się 329 zł podatku! SKANDAL!
I Ty mi tu nie mow o PATRIOTYŹMIE! Bo moze nie wiesz....ale jak nic sie nie bedzie działo dobrego....To JA SAM OSOBIŚCIE ZACZNE STRAJKOWAĆ Z KARABINEM W RĘCE! Wezme kilku naszych i zabije jak leci urzędników....Mam już ich dość. Nie ja tylko pewnie tak myśle. Ale załważ NIE MA JUZ POLSKI zastał tylko NARÓD.....WSZYSTKO SPRZEDAŁY TE CHIENY W SEJMIE! Jak mi powiesz ze jest Ci dobrze Tu żyć to se żyj. Ale nie NARZEKAJ....jak to powiedziałeś...ze nie masz co jesć...Ja dziękuje Bogu ze nas do tej Uni Europejskiej przyjeli...i Niemcy dają pieniądze na budowe dróg....bo inaczej to POLNA DROGA MIAŁA BY NAZWE AUTOSTRADA....i jeszcze jedno. Czemu NIEMCY mimo że przegrali wojne to są tak bogaci? To jest pytanie retoryczne sam sobie na nie odpowiedz... Pozdrawiam.

Tyle że chodziło mi w tym sensie albo interesuje go co sie z krajem dzieje i kto kolwiek wygrał wybory to to akceptuje a nie zaraz sie burzy i z kraju wyjeżdzam bo ten czy tamten jets przy rządach albo niech wyjeżdza z kraju i nie komentuje tego co sie w polityce dzieje. Bo gdy coś sie psuje to najlepiej powiedzieć do widzenia.
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Naszczęscie Tusk nie został Prezydentem. Polacy juz od pokoleń przyzwyczajeni są do tego, aby rządził nimi ktoś silny o ugruntowanych poglądach. Co do Tuska on Gdyby mógł wyprzedałby całą Polskę, jak słyszę słowo Liberał to za przeproszeniem Nóz w kieszeni mi się otwiera. :/ . I jeszcze na pokaz w trakcie kampani Ślub kościelny wziął taki z niego wartościowy człowiek. Szkoda gadać. :/
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Tyle że chodziło mi w tym sensie albo interesuje go co sie z krajem dzieje i kto kolwiek wygrał wybory to to akceptuje a nie zaraz sie burzy i z kraju wyjeżdzam bo ten czy tamten jets przy rządach albo niech wyjeżdza z kraju i nie komentuje tego co sie w polityce dzieje. Bo gdy coś sie psuje to najlepiej powiedzieć do widzenia.

Wiesz, troche mnie poniosło... :/
Sorki za to.

Więc, mi tam każdy rząd odpowiada....tylko zeby był normalny. Ale co do Leppera to jestem stanowczo na NIE, W KOŃCU TO PRZESTĘPCA!! I jak widać Chroni go prawo Posła...teraz widać o co w tym chodzi....Politykla i złodzieje nie tkniesz...a mnie? mozesz zabić. I tak mu się nic nie zrobi. Wiec gdzie prawo?
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
ja nawet tego nie czytam - sorki ale na polityce to ja sie nie znam :D wiem, jedynie, ze prezydentem jest Kaczyński, ale nawet nie wiem jak ma na imię :D dziekuję za uwage :D
 

Hihi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraj śródziemnomorski
Naszczęscie Tusk nie został Prezydentem. Polacy juz od pokoleń przyzwyczajeni są do tego, aby rządził nimi ktoś silny o ugruntowanych poglądach. Co do Tuska on Gdyby mógł wyprzedałby całą Polskę, jak słyszę słowo Liberał to za przeproszeniem Nóz w kieszeni mi się otwiera. :/ . I jeszcze na pokaz w trakcie kampani Ślub kościelny wziął taki z niego wartościowy człowiek. Szkoda gadać. :/
Masz rację i orientację. Zgadzam sie z tobą całkowicie... B)
 
Do góry