Leki na odchudzanie.

perystaltyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
86
Punkty reakcji
2
Szukam leku na odchudzanie. W telewizji jest dużo reklam przeróżnych specyfików. Ale który z nich jest najmniej skuteczny. Tak. Nie pomyliłem się. Każda dziewczyna dąży do tego żeby mieć figurę osy. Stosuje diety i katuszuje się. Ale jeśli ktoś ma figurę osy i twierdzi nadal że jest za gruby to potrzebny jest specyfik, który słabo dziala. Właśnie takiego szukam.
 

Rymek

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
40
NIe wiem jak dla kobiet ale jak kiedyś stosowałem takie coś jak Thermal Pro.
Było skutecznie nie powiem, że nie ale na wątrobę trochę źle oddziaływaje. Jeśli nadal szukasz czegoś taniego i skutecznego to może Sesje Fruiti okażą Ci się być pomocne?

Jeśli chcesz o tym poczytać to kliknij w obrazek poniżej :)
 

Xatu89

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
75
Punkty reakcji
1
Moga jej pomoc suplementy diety,BCAA, kapsulki z kofeina/guarana, Dynamize Burn (podobno skuteczny ale moze miec potencjalnie nieprzyjemne efekty, lecz nie znam nikogo kto mogl by to potwierdzic) A przede wszystkim najwazniejsza jest wlasciwa dieta, to jest 90% sukcesu.
 

Sylwia Gostkowska

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o suplementy diety to biorę te które zawierają wyciąg z zielonej herbaty i ocet jabłkowy i lubie te w formie kapsułek, ostatnio odkryłam sposób na oszczędność przy kupowaniu suplementów, jest stronka bliskoapteka.pl, są tam kupony rabatowe do wydrukowania, wystarczy wybrać aptekę i wykupić produkty taniej, naprawdę fajna opcja, zawsze to trochę mniejszy wydatek.
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Generalnie suplementy diety z założenia wspomagają odchudzanie przy aktywości fizycznej i zrównoważonej diecie. Mało z nich ma jakiekolwiek badania, które potwierdzają obiecywane działanie i generalnie większość z nich to wyciąganie kasy :021: Wiem, że Xl-S Medical mają badania kliczne potwierdzające skuteczność (jeden z gamy ma badania, które mówią, że można schudnąć do 9 kg w 3 miesiące). Olimp Therm Line też ma badania potiwerdzające utratę wagi 5,12 kg w skali 12 tygodni. Ja generalnie bardziej wierzę w ruch i zdrową dietę :123:
 
A

Arowana14

Guest
Najważniejsze są ćwiczenia i dieta. Jednak uważam, że można sobie trochę pomócSama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiejOpakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Bardzo ważny jest ruch to prawda, ale sam sport nie pomoże, jesli nie stosujemy diety ograniczającej spożycie kalorii. Mi osobiście pomaga chrom oraz błonnik. Kupiłam niedawno błonnik naturalny nie pamiętam firmy, ale kupiony na wirtualnej aptece . Blonnik jest w sypkiej postaci i dodaję do posiłków lub wody :) Wraz z chromem (ktory zazywam w tabletkach) powoduje pęcznienie w zoladku, a co za tym idzie uczucie sytosci i to uwazam za najbardziej odpowiednia suplemetację podczas odchudzania ;)
 
Do góry