lekcja dbania o paznokcie

roza1234

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Polecam wszystkim zaglądnięcie na strone paznokciaki.pl Sama często tam jestem i dużo ciekawych pomysłów czerpie. Znacie jeszcze jakieś ciekawe strony?
 
T

tuks

Guest
Mam po prostu własne pomysły. Korzystam z samych solidnych produktów, głównie od new nails. Wiem ile dało mi systematyczne korzystanie z odżywki.
Mam od nich kleje, zmywacze, ale również lakiery. Paznokcie są wciąż bardzo pozytywnie utrzymane.
 

malaandzia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
nie ma odpowiedniej metody, która da nam 100 % zadowolenia.. warto na pewno odzywiać paznokcie, utwardzać je lakierami hybrydowymi, stosować maseczki na dłonie bo nawilzymy dodatkowo paznokcie, które będą pięknie rosły.
 
M

malgorzatakonik

Guest
Piękne paznokcie to wizytówka kobiety - dlatego posiłkuję się kapsułkami, które wzmacniają płytkę paznokcia i odżywiają nie tylko paznokcie, ale dodatkowo włosy i skórę.
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
no cóż co fakt to fakt - dłonie są naszą wizytówką. Nie mówię tu oczywiście, że faceci a nawet i kobitki pracujące fizycznie będą miały paznokcie jak u gwiazdy filmowej ale warto chociażby się starać. Ja tam od jakiegoś czasu używam do piłowania pilnika elektronicznego scholl i jestem mega zadowolona. To bardzo dobry sprzęt jeśli nie ma się czasu na kosmetyczki. Siada się w domu kiedy się chce - nawet na ulubionym serialu i można zadbać o paznokcie.
 

papilotka55

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
u mnie podstawą dbania o paznokcie jest Bio SOS dla skórek i paznokci z Eveline. I dzięki temu preparatowi to zarówno paznokcie jak i skórki mam w idealnym stanie ;) do tego ta "odżywka" nie kosztuje majątku bo nieco ponad dyszkę :) jak widać nie trzeba wydawać milionów na kosmetyki, żeby dobrze wyglądać ;)
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
rzadko chodzę do kosmetyczki, więc paznokcie robię sama :) są w dobrej kondycji, staram się regularnie nakładać odżywki, np.total action od eveline dobrze sobie radzi
 
Do góry