lekarz pierwszego kontaktu

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
Co zrobic zeby przepisac sie do innego lekarza piewszego kontatku. Gdzie z tym isc? Czy musze isc do aktualnego lekarza? Jakie dokumenty musze miec ze soba?
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
To w ogóle trzeba coś robić ?
Ja tam chodzę gdzie mi się podoba ewentualne gdzie mam bliżej xD
 

kleopatra36

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Zadzwoń na recepcję do przychodni w której jesteś zapisany, tam dowiesz się o wszystkich formalnościach, jednak wydaje mi się że jeden telefon wystarczy :)
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Byprzepisać się do innego lekarza pierwszego kontaktu po prostu idziesz do przychodni,do której chcesz sie przepisać i wypełniasz tam jakis wniosek i tyle, resztę oni załatwiają...
To w ogóle trzeba coś robić ?
Ja tam chodzę gdzie mi się podoba ewentualne gdzie mam bliżej xD

Musisz mieć jednego stałego lekarza rodzinnego/ pierwszego kontaktu, bo inaczej to Twojej kartoteki nie ma nigdzie....
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Musisz mieć jednego stałego lekarza rodzinnego/ pierwszego kontaktu, bo inaczej to Twojej kartoteki nie ma nigdzie....
Raczej byc w jednej przychodni. Ja jestem zapisany u siebie w miescie, a chodze do lekarza, do ktorego akurat jest mniejsza kolejka.
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Co zrobic zeby przepisac sie do innego lekarza piewszego kontatku. Gdzie z tym isc? Czy musze isc do aktualnego lekarza? Jakie dokumenty musze miec ze soba?
Wybierasz sobie przychodnie i nowego lekarza, później idziesz do niej i się tam zapisujesz( w starej jesteś automatycznie skreślana), I nie musisz mieć jakis szczególnych dokumentów.
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Wybierasz sobie przychodnie i nowego lekarza, później idziesz do niej i się tam zapisujesz( w starej jesteś automatycznie skreślana), I nie musisz mieć jakis szczególnych dokumentów.


To zależy czy jesteś uczniem czy dorosłym. Jeśli masz skończone 18 lat i nie chodzisz do szkoły, a np. pracujesz mogą chcieć od Ciebie jakiegoś poświadczenia, że jesteś ubezpieczony np. legitymacji ubezp. albo druku rmua wystawianego co m-c przez pracodawcę /poświadcza on odprowadzanie za Ciebie składek na Ubezpieczenie Zdrowotne/. Do tego być może poproszą o jakiś dokument tożsamości, przecież muszą wiedzieć kogo zapisują.

Poza tym nie wiem jak traktują małoletnich, czy nie trzeba czasem iść z Rodzicem?


Latem, jak miałam złamany palec, musiałam iść do przychodni po zwolnienie, a ponieważ byłam tam drugi raz od ośmiu lat, musiałam się zapisać jakby "od nowa", zawołano ode mnie dowód osobisty i druk rmua.
 
Do góry