Legia Mistrzem

elportero

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
no i stało sie dziś po zwycięstwie nad górnikiem zabrze 1:0 legia zapewniła sobie po raz 8 w historii tytuł mistrza polski . Ja bardziej lubie wisłe kraków wiec mnie to niecieszy ale czekam na wasze opinie :)
 

bartek1st

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja uważam, że Legia zasłużyła sobie na mistrzostwo, nareszcie ktoś inny od 4 lat. Na następny sezon mistrzem będzie Lech-Amica - nie wiem jaka będzie nazwa po połączeniu tych klubów, więc napiszę tak :)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Tez uważam, że Legia zasłużyła na wygrana. Poza tym Wisła grała przez pare lat z rzędu w LM i nic nie wygrała. Teraz czas na zmiane.

A za rok... Piast Gliwice ^^ Gdyby nie dali nam -10 pkt teraz mielibysmy 2. miejsce w drugiej lidze...:/ A tak serio to tak jak powiedział bartek1st moze KKS Lech-Poznań (Lech - Amica), a moze znowu Legia...
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Wisła grała o Lige Mistrzów, bo była najlepsza w Polsce i wywalczyła sobie do tego prawo. Skoro najlepszy zespół w Polsce sobie nie radził, strach pomyśleś co by zdziałały inne drużyny.

A Legii mimo wszystko gratuluje mistrzostwa. Nie grałi najpiękniej, ale porażali konsekwencją. Prawda jest jednak taka, że z taką grą i z takimi zawodnikami jak ma Legia zwłaszcza z przodu po ptokach może być już w II rundzie kwalifikacji LM, bo słabych zespołów w Europie nie ma.

A w przyszłym sezonie mistrzem będzie Wisła, oczywiście jeżeli Cupiał da Petrescu możliwość zbudowania drużyny na poziomie...bo facet ma wyraźnie pomysł, ale brakuje mu wsparcia..

BIAŁA GWIAZDA - JAZDA JAZDA JAZDA !!!


...................................................................

Nie taki mocny ten mistrz jak o nim mówią, Legia - Wisła 1:2...ba..po tym bezpośrednim meczu widać, ze Wisła jest drużyną wyraźnie lepszą, przy odrobinie szczęścia i większej koncentracji Baszczyńskiego mogło sie skończyć i 0:3....nie mam wątpliwości przyszły sezon nasz...

Brawo Wisła!!! Brawo Petrescu!!!
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
Legia....prawie jak mistrz....Wisła pokazała prawdziwy futbol cwaniaczkom z Wawy...za rok to My będziemy cieszyć się na powrót z tytułu mistrza....
WISŁAAA! KRAKÓÓÓÓW!
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
ja jednak przychyle sie do wypowiedzi bartka1st i uwazam że to Lech zdabedzie tytuł mistrza. No Legi zabardzo nie lubie ale musze przyznać ze nalezy im sie mistrzostwo.

Pozdrowienia dla wszystkich kibiców KOLEJORZA!!!!!!!!
 

raps88

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Legia..... Jak nie cierpie tych... no ale wygrali (nie bede dochodzil czy w uczniwy sposob-nasza pilka schodzi na psy...)

Widzew Łódź - moja pasja
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
a ja tam uwazam że całkiem słusznie LEgia została mistrzem :D niedość ze grali naprawdę dobrze to jeszcze pokazali tym wstretnym szczeniakom wislackim, że wcale nie sa tacy fajni za jakich sie uważają... :p
a tak z punktu widzenia kobiety, na marginesie dodam, że w Legii grają całkiem nieźli piłkarze :)) (pomijając fakt że Legia nie jest bynajmniej moim ulubionym klubem, ani nawet troszke lubianym :))
 

ihtisaman

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wisła się pogrąża, Petrescu ściąga przypadkowych piłkarzy a Legia jest jeszcze mocniejsza i zdobędzie w tym sezonie kolejne mistrzostwo!
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Wisła sie pogrążą?? Hahaha..Przypadkowe transfery?? Dohla, Thwaite, Cleber, Chiacu, Radovanovic..to bardzo solidni piłkarze, którzy wzmocnili szwankujące pozycje..Poza tym Wisła nie zagrała w tym sezonie żadnego meczu o stawkę więc skąd te info o pogrążaniu sie?? Petrescu i zagraniczni sece od przygotowania fizycznego robią wszystko, by przygotować formę na sezon, a nie na mecze sparingowe...a to, ze sie na przygotowaniu fizycznym znają, było widać w rundzie wiosennej zeszłego sezonu..forma przyjdzie wtedy kiedy trzeba...

co do Legii, to optymizm kibiców jest troche przedwczesny..to są SPARINGI..owszem..fajnie jest ograć PSG czy Marsylię w jakimkolwiek meczu, ale tak na prawdę nie ma to żadnego znaczenia..Ligue 1 startuje duzo pozniej niż my, więc oni dopiero zaczęli niedawno przygotowania do sezonu...na zachodzie nikt tak naprawdę nie przywiązuje większej wagi do wyników sparingów..o sile Legii przekonamy się dopiero w III rundzie el.LM..bo wcześniej chyba nie..osobiście życzę Legii, zęby trafiła na Steauę Bukareszt..skończą sie wreszcie głupie docinki o Rumunach...
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
No cóż Legia pokazała dziś potencjał. Nie zagrali porywającego meczu, ale myślę, że było to spowodowane podróżami. Co prawda jeśli będą tak grali z silniejszymi zespołami to nie mają szans, ale ja jestem optymistą.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Potencjał?? W legii?? to chyba nie ten sam mecz oglądaliśmy :D ale jest plus..po ostatnich dwóch meczach znacznie zmalała ilość internetowych napinaczy, wychwalących legię pod niebiosa:D
akcje legii wyglądały w miarę przyzowicie tylko dlatego, zę grali z ludźmi chodzącymi na treningi po pracy w piekarni czy w porcie..tak na prawdę trudno było zgadnac w jakich koszulkach grajć ci amatorzy..ale ponoć w tych jasnych grali :)

Legia jest słaba, spójrzmy prawdzie w oczy..dostają tu Slovan Liberec i dostają w plecy 4:0..brak rywalizacji..barak dublerów (wypada ktoś z dwójki choto-hugo i nie ma czym łatać) do tego nie ma kto rozegrać, przytrzymać..ta drużyna nie myśli..kopnij i biegnij...już nawet nie nie wspominam o Burkhardzie..wieczny talent..nie wiem po co go tam jeszcze trzymają..sie nadaje do rozgrywania..chyba partii szachów z emerytami..jedyny zawodnik, który coś tam pograł to Elton..ale on też jest za głupi, zeby zostać dobrym napastnikiem...

jawiem, zę w takich momentach kibice legii mówią coś o młodym przyszłościowym składzie, ale niestety..do mało kogo dociera, ze jeśli zawodnik nie nauczy sie techniki w juniorach w wieku 20 lat nie ma na to najmniejszych szans..a póki co napradę utalentowanej młodzieży w Legii, poza Janczykiem i Fabiańskim nie widać..np taki Burkhard (mój ulubieniec)..od kilku lat jest uważany, za wielki talent i pewnie nim pozostanie do końca kariery..a tak na prawdę jest zawsze był drewniany, jest dreniany i mistrzem techniki nigdy nie będzie..i dlatego bliżej mu jest na łąwe legii niż do reprezentacji..

do tego przygotowanie kondycyjne..70 minut i przecietny polski zawodnik pada na pysk..Wisła pokaże w tym sezonie co to jest dobre przygotowanie fizyczne..

ale oczywiscie fajnei by było, zęby legia doszła w pucharach jak najdalej..bo to przecież z korzyścią dla naszej piłki..ale z taka grą, to ja stawiam pod znakiem zapytania awans do II rundy i miejsce w 6 w lidze..zenuaa
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
W pierwszej połowie przyznam, że grali jak patałachy i reszta niech lepiej pozostanie milczeniem B) Natomiast w drugiej wreszcie się wzięli w garść i według mnie zagrali dobrze. Elton znacznie ożywił grę i już widać, że był to dobry zakup ( wcale nie jest głupi ;p). Wynik 0:1 z amatorami może wygląda na słaby, ale gdyby Legia miała w tym meczu więcej szczęścia to spokojnie mogło by się to skończyć 0:5 . No i może na rewanż Edson z Włodarczykiem wreszcie zagrają, a Burkchardt wtedy na swoją starą pozycję wróci, to nie będzie lamił :)
Zgzadzam się z tym, że raczej z Marcina nic wielkiego nie będzie, ale solidności może się nauczyć i ten jego talent też się przyda :)

Ja osobiście jestem zadowolony tym bardziej, że latanie na mecz do Islandii nie jest chyba najmilszą rzeczą, do tego wcześniej zrobili tour de france ;) Zresztą tak właśnie gra Legia.

Mam nadzieje, że jednak wszystko zostanie przez Wdowczyka postawione na nogi i przeciwnika w III rundzie pokonają (no może, że trafią na Arsenal to wtedy z góry wiadomo jak to się skończy)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Legia i tak jest słaba :p
i gdzie sie podzial Edson?
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
co do Edsona: to ma kontuzje..

co do Eltona, to potencjał ma jest młody (21 lat), nieźle wyszkolony technicznie, szybki (choć to moze tylko na tle kolegów z drużyny i Islandczyków, bo oglądając superpuchar miałem wrażenei, że szybkościowo Płocczanie mu duzo nie ustępują)..ale musi nauczyć sie grać dla drużyny i zacząć mysłeć na boisku..


Wynik 0:1 z amatorami może wygląda na słaby, ale gdyby Legia miała w tym meczu więcej szczęścia to spokojnie mogło by się to skończyć 0:5
wiesz..ja wychodzę z założenia, że szczęście to legia może mieć w pojedynku z Milanem czy Arsenalem..tu trzeba wyjść, zagrać i nastrzelać bramek..owszem legia miała pare dobrych, czystych sytuacji, ale ich niewykorzystywanie nie bierze sie znikąd..wylosowali rywala, który im ustępuje pod każdym względem a oni sie z nim męczą przez 80 minut...Bobo Kaczmarek powiedział, ze to jeden z najsłabszych mistrzów Polski w ostatnich czasach i niestety obserwując grę legii w ubiegłym sezonie i na poczatku tego trudno się z tym niezgodzić...wDowczyk, według mnie niezły trener, będzie sie musiał sporo nameczyć, zeby wpoić swoim podopiecznym swoją wizję futbolu..bo nie sądzę, że tą fuszerkę, którą odstawili w Islandii wyrysował im przed meczem..

ale moze to i dobrze, ze wygrali 1:0...dostaną trochę krytyki, a wysokie 5:0 tylko przysłoniłoby prawdziwe problemy w legii...
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
a jak myslicie (L)egii uda sie pokonac w kolejnej rundzie Szachtar Donieck ( jezeli oczywiscie (L)egia pokona islandzkich amatorow) i awansowac do fazy grupowej?? pozdrawiam :)
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
No i Legia pokazała, że stać ją na bardzo miłą dla oka grę. Gdyby nie postawa Włodarczyka to mecz zakończyłby się najniżej wynikiem 6-0. Mecz z Szachtarem zapowiada się na bardzo ciężki i wyrównany. Kluczem do zwycięstwa będzie zdobycie gola w Doniecku.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
gdyby babka miała wąsy, to by dziadkiem była...nawet na tle amatorów z Islandii widać było jakie Legia ma problemy.. Legia w LM tak..ale narazie tylko co najwyżej na Play Station..myślę, że w najlepszym wypadku w dwóch meczach Legia straci nie więcej niż 5 goli..

ale poczekamy..fajnie by było zobaczyć polską ekipę w LM...
 
Do góry