LEDNICA

Twins86

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Jastrzębie Zdrój
Hej właśnie dzisiaj wróciłam z Lednicy.Mimo brzydkiej pogody świetnie tam spędziałam czas modląc się a przyokazji śpiewając i tańcząc.A jakie wy macie odczucia dotyczące takiego typu spoykań młodzieżowych?
 
F

faithless

Guest
Karolina, To miasto w którym odbyły sie wczorej spotaknie młodych ludzi :) <katoloków>
 

spioh

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
442
Punkty reakcji
0
Karolina napisał:
A co tam jest? Co robiliście?
nauczanie, modlitwa, spiew, wspolna zabawa. poszukaj sobie w internecie stron, ktore pisza o lednicy
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja pierwszy raz o tym słysze...jeszce tylko jedno malutkie pytranko....gdzie jest ta Lednica?:>
 

Kamilcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
252
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Los Angeles-Koronowo
Było super!! Pomimo tego że całkiem zmokłam :( :D kurcze, fajna sprawa!! :) Twins86, mam nadzieję że za rok się spotkamy !! :) w który sektorze byłaś?:) ja w F i za bardzo nie bylo widać :/ ale co tam :D


Karolina napisał:
gdzie jest ta Lednica?
koło Gniezna... to taaaakie wielkie pole :D poprostu wypas!!
 

Twins86

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Jastrzębie Zdrój
Hej Wam dziękuje wszystkim za tyle postów:) Kamilcia ja byłam w sektorze C i było superrr:) i widziałam wszystko bo byłam tu przy barierce<jupi>.Byliśmy tak blisko dzięki temu że juz wyjechaliśmy do Lednicy o 24:00 w piątek i byliśmy na miejsu o 8:00 w sobotę .KarolinaLednica jest koło Gniezna trudno ją znaleźć na mapie bo to wioska ale lezy ona nad jeziorem lednickim:)a co tam robiliśmy to m.in. śpiewaliśmy piesni religijne a przy śpiewie tanczyliśmy.Było odnowienie przyrzeczen chrzcielnych:) były rózne procesje pokazowe:)przejście przez rybę oraz wspomnienia o Janie Pawle II (testament) .Również od obecnego papieża Benedykt XVI przeczytano list :) itd. jeśli chcesz wiedzieć więcej to wejdź na stronkę LEDNICA Polecam wyjazd:) za rok LEDNICA ma być 3 czerwca 2006r.

www.lednica2000.pl
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Dziekuje bardzo za wszytskie odpowiedzi za rok ... kto wie ...
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
kurcze a mi wyjadz nie wypalil....zawsze jest "za rok pojade",....kurcze taaalk chcialm jechac,jeszcze nigdt nie bylam....kurcze niom za rok mam nadzije ze sie zmoblilizuje niom i juz nie odpiszcze se....bo tera zaluje ze nie pojechalam,bo wiem ze stracilam duzo...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a to tak wszyscy z Polski sobie jeżdżą tam? Bo ja o tym pierwszy raz słysząłam...
 

mega_mistal

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
97
Punkty reakcji
0
Ja też byłem na lednicy. Już po raz drugi. Rok temu upał w tym roku deszcz ale i tak było super. Polecam wszystkim :] :] :]
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
niom to ciom,moze male spotkanko na Lednicy za rok???? bo juz wtedy na bank se nie odpuszcze...hihiihi ;)
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
ja też miałem jechać, ale niestety miałem konkurs i nie pojechałem ;(
 
Do góry