Lech-amica

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
moze ktos wie jaka bedzie nowa nazwa po połaczeniu tych klubów? Ostatnio prawie wogóle nie mam czasu i nie jestem na bierząco.
 

bartek1st

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Po fuzji Amicki z Lechem klub będzie się nazywał KKS Lech Poznań. Tak szłyszałem :D
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
właśnie tak będzie sie zwał nowy klub jak podał bartek1st KKS LECH...ale szczerze mówiąc to patrząc na Twój avatar stwierdza ze powinieneś się wstydzić że nie wiesz takich rzeczy jako fan Kolejorza....no i nawet brak czasu nie usprawiedliwia skoro siedzisz przed kompem to na sprawdzenie informacj czy nawet obejrzenie wiadomości w tv powinieneś tez mieć czas...
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
gdzies obiło mi sie to o uszy ale wolałem sie upewnic. A przed kompem siedze raczej rzadko. Ale tez w końcu po ten jest forum aby mozna było sie dowiedziec co nieco.
Pozdrawiam :papa:
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
pozdrooo....dla Ciebie i rzeszy fanów Kolejorza ode mnie (Wiślaka)...nie no gdybym mieszkał w Poznaniu to bym na Lecha chodził ale mieszkam niestetyy na wybrzeżu i do Krakowa i do Poznania mam dalekooo... :/ najbliższy klub ekstraklasy to była Arka...heh...ale lepiej nie ryzykować...znajomy który nie jest kibicem żadnego polskiego klubu dostał od żółto-niebieskich panów po pysku tylko dlatego że jechał tym samym pociagiem co oni...
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Zawsze lubiłem Lecha..ale teraz jakby tracę do niego trochę szacunek...jestem przeciwny wszelakim fuzjom (Lech + Amica, Pogoń + Piotrcovia) i np wstawiania do nazw klubów nazw sponsorów (Legia Daewoo Warszawa, Lech Kreisel Poznań, Hoop Polonia Warszawa)... uważam, ze klub sam powinien pracować na swój rachunek.. Tu w Poznaniu zbudowana zostanie bardzo silna ekipa, Smuda jest takim gwarantem sukcesu, do tego najlepsi zawodnicy z dwóch bardzo silnych ekip..sukces murowany..ale mi sie wydaje, ze w tym wszystkim coś sie zgubiło..brakuje tego klimatu, niszczy sie historię...

ja byłbym przeciwny, gdyby moja Wisła chciała wchłonąć jakąś inną drużynę..nawet jeśli miała by się wówczas stać silniejsza..sukces tak, ale nie za wszelką cenę..

A co sądzą kibice Lecha?? Nie boli Was, że to juz nie będzie to??
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Ja od poczatku nie byłem za tym aby Lech połaczył sie z Amicą, ale mam na to zadnego wpływu. Tak jak mówisz to juz nie bedzie to samo
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Noi mamy klub...który jeśli dostanie licencje od PZPN...będzie posiadał budżet 30 mln ...Spora sumka...
Nowy Lech zamierza sprowadzić m.in Pawła Brożka...jakoś to dla mnie nieralne...
A czy będzie to zespół, który będzie w stanie zagrozić Legii i Wiśle...jakoś mi się nie wydaje...
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
juz bo sprowadzą Brożka...lol....30 mln to niezły budżet...ale i tak nie najwyższy a w porównaniu z Europą to cienki...
 

ihtisaman

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Źle zrobili, że zwolnili Michniewicza. On by to lepiej ogarnął niż Smuda.
 
Do góry