Łeba - polecacie?

shmelcer

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witajcie. Szukamy już z narzeczoną miejsc na następne wakacje i wybór padł na Łebę. Co myślicie o tej miejscowości? Czy warto tam jechac z małymi dziećmi? Sami takowych nie posiadamy, ale nasi znajomi wstępnie są zainteresowani, a mają małe dzieci. Które sprawdzone noclegi możecie polecić?
 

Xhorus

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Łeba, to popularna miejscowość letniskowa. Zawsze znajdziesz tam coś ciekawego dla siebie, dla znajomych i ich dzieci też, choćby "zaczarowana kolejka".
Jeśli chodzi o noclegi, w poniższym serwisie znajdziesz same zweryfikowane oferty, czyli nie ma lipy
smile.gif
obiekty na pewno istnieją, zdjęcia nie są "przekolorowane", itp.
http://www.nadmorzem.net.pl/noclegi/Leba
 

Bienio

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że polecam Łebę, przecież to chyba najlepsza nadmorska miejscowość, zwłaszcza jak się lubi rozrywkę
smile.gif
- jest tu pełno fajnych klubów, gdzie można imprezować do białego rana.
 

Jarek878

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Byliśmy kilka razy w Łebie, fajna plaża, aczkolwiek o miejsce trudno. Polecam pensjonat Angela bardzo fajnie położony, w zieleni, niby centrum a spokój i cisza.
 

shmelcer

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
A zna ktoś może jakieś fajne i niedrogie domki lub kwatery, ja osobiście za pensjonatami nie przepadam, nie ma tam takiej prywatnośc, jakiej byśmy oczekiwali. Zresztą plan jest taki, że nie jedziemy sami, więc musimy patrzeć też na wymogi znajomych.

sewanna, o tych wydmach to ja słyszałem, ale osobiście nie doświadczyłem przyjemności. Cóż, wszystko przede mną :)
 

Jarek878

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Wiesz, w samej Łebie to trzeba się namęczyć, by znaleźć coś taniego, ale już w sąsiednim Nowęcinie może się trafić coś ciekawego, np. domek Michałówka
 

shmelcer

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jarek, możesz podrzucić linka do tego domku? Ważne żeby były zdjęcia i cennik. No i zdjęcia oczywiście prawdziwe i aktualne, a nie jakieś sprzed lat.
 

Bienio

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
W Łebie, tak jak juz wspomniała sawanna, koniecznie wybierz się na ruchome wydmy, jednak nie w upalny dzień. No i weź ze sobą sporo wody
smile.gif
. Możesz też przejechać sie do skansenu w Klukach - około 50km ale warto.
 

shmelcer

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Dobra, na dziś kończę poszukiwania, jest jeszcze trochę czasu. Znalazłem w międzyczasie taką kwaterę - http://www.marynia.afr2.pl/ - cena standardowa, powiedziałbym nawet, że lepsza niż zakładam. Problem polega na tym, że strona wygląda dość archaicznie i obawiam sie o aktualność fotek. Może ktokolwiek tam był w tym lub ubiegłym roku i może wyrazić swoją opinię?

Bienio, te wydmy, jak widzę, każdy poleca. Na pewno sprawdzę to miejsce, bo zapowiada się interesująco.
 

Dzebedajah

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Łeba zawsze mi się kojarzyła z bardzo luźnym klimatem, pełno uśmiechnietych ludzi, dyskoteki. Nie wiem, czy wypoczynek tam z dziećmi to najlepszy pomysł, choc pewnie jakoś to można połączyć wybierając noclegi gdzieś na obrzeżach.
 

Xhorus

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Na miejscu, oprócz tak reklamowanych tu wydm, nie zapomnij zabrać znajomych i ich dzieci do parku dinozaurów - świetna, całodzienna atrakcja, nie tylko dla najmłodszych.
 

xRumer69

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
A byliście tam w zimie? jest tam co robic? Bo nie wiem co na ferje Karpacz czy Łeba, wlasnie wyGooglowałem ten temat i zarjestrowalem się :D
 

wmateusz

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
temat trochę nie na czasie, ale napiszę że w Łebie byłem kilkuktrotnie i jestem zadowolony choć życie nocne kończy się o 1-2, w porównaniu do np. Spotu to bardzo wcześnie, ale ceny normalne i w dzień jest jak w typowej miejscowości nadmorskiej a nie jak w betonowym mieście (Sopot). Polecam
 

shmelcer

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja zamierzam wypocząć, zrelaksować się i zapomnieć o miejskim hałasie na jakiś czas. Tak więc mnie zupełnie nie przeraża koniec życia nocnego o 1-2. Poza tym jak sam napisałeś - nie chcę betonu - to mam na co dzień.
 

Xhorus

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
@wmateusz, w Łebie życie nocne kończy się o 1-2?? Chyba zimą, bo w sezonie to praktycznie się nie kończy :)
 
Do góry