Łatwy program do fakturowania ?

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Szukam nieskomplikowanego programu do wystawiania faktur. Prowadzę małą agencję PR, tniemy koszty, chciałabym zrezygnować z biura rachunkowego, które kasuje nas ok. 200 pln miesięcznie. Program musi pracować online i się nie wieszać, proszę o sugestie
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
jest sporo darmowych programow, ktore mozna pobrac i korzystac bez limitow. nie wiem jak z dostepem online, ale to juz musisz sobie poszukac
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
iFirma.pl to chyba obecnie najpopularniejsze narzędzie na rynku do księgowości online. A 200 zł za biuro rachunkowe to bardzo, bardzo niewiele :)
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Miałem dwukrotnie programy darmowe i moje wrażenia nie są pozytywne. Jeden się wieszał stale, drugi po miesiącu użytkowania wręcz zażądał wykupienia licencji. W obydwu przypadkach faktury, które miałem zapisane przepadły. Zdecydowałem się na program płatny z ważną licencją oraz aktualizacjami. O ile pamiętam 90 pln, co w
przypadku rezygnacji z księgowości dało oszczędności kilku stówek. Program nazywa się rafsoft.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
O ile pamiętam 90 pln, co w
przypadku rezygnacji z księgowości dało oszczędności kilku stówek. Program nazywa się rafsoft.

Jestem na etapie przeglądania programu. Na pierwsze wrażenie wydaje się ok. Ściągnę demówkę i przetestuje. Jak z tą pracą online? Można konfigurować w wygląd faktury?
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Istnieje opcja ściągnięcia bezpłatnej wersji, zobacz i oceń sam, jak się sprawuje. Można pracować online, na kilku komputerach na jednej bazie. W wygląd faktur można ingerować zmieniając szablon, dodawać logo itp.
 

gjanicki

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
Jeśli nie chcesz niczego instalować, a program chciałbyś mieć prosty program online to sprawdź narzędzie o nazwie "Szybka Faktura".
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Moogle napisał:
Miałem dwukrotnie programy darmowe i moje wrażenia nie są pozytywne. Jeden się wieszał stale, drugi po miesiącu użytkowania wręcz zażądał wykupienia licencji. W obydwu przypadkach faktury, które miałem zapisane przepadły. Zdecydowałem się na program płatny z ważną licencją oraz aktualizacjami. O ile pamiętam 90 pln, co w
przypadku rezygnacji z księgowości dało oszczędności kilku stówek. Program nazywa się rafsoft.
Nie jestem fanem programów instalowanych na dysku. Podobnie jak z darmowymi aplikacjami, tylko z nimi problemy. Lepsze są rozwiązania online. Nie boisz i się o wirusy, awarie sprzętu, ilość stanowisk, etc.
 
M

mmamba88

Guest
Ja ze swojej strony polecam szybką fakturę (znajdziecie ich na stronie szybkafaktura.pl ). Program jest przejrzysty, łatwy w obsłudze nawet dla laika komputerowego. Korzystam z niego od dawna i nigdy nic nie szwankowało i nigdy się nie zawiodłam.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja teraz testuje sobie ten program, bo kazdy moze to zrobic na 45 dni za darmo.
Wiec jak ktoś sie zastanawia moze łatwiej bedzie mu podjąc decyzje.
 

MajaKornatowska

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
modliszka23 napisał:
Ja teraz testuje sobie ten program, bo kazdy moze to zrobic na 45 dni za darmo.
Wiec jak ktoś sie zastanawia moze łatwiej bedzie mu podjąc decyzje.
Znam szybką fakturę- korzystam z tego programu juz bardzo długo , wcześniej przetestowałam parę innych ale ten był najlepszy. Po zakończeniu okresu próbnego polecam wykupienie sobie opcji z magazynem - ułatwia pracę.
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
amellia33 napisał:
Ja teraz testuje sobie ten program, bo kazdy moze to zrobic na 45 dni za darmo.
Wiec jak ktoś sie zastanawia moze łatwiej bedzie mu podjąc decyzje.
Znam szybką fakturę- korzystam z tego programu juz bardzo długo , wcześniej przetestowałam parę innych ale ten był najlepszy. Po zakończeniu okresu próbnego polecam wykupienie sobie opcji z magazynem - ułatwia pracę.
Zgadzam się, przetestowałam wcześniej z dwa programy - takie ściągane na dysk , ale szybka faktura najbardziej przypadła mi do gustu.
 
Do góry