Łatwy i przyjemny sposób na schudnięcie ;)

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Nie w każdym przypadku przejdzie. Niektórzy mają zaburzony metabolizm i trzeba go najpierw uporządkować, wyrobić na nowo nawyki żywieniowe. To nie jest takie hop-siup, zwłaszcza jeśli dojdą przeciwwskazania medyczne do ruchu.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Łatwo i przyjemnie to nic samo nie przychodzi. Trzeba się za siebie ostro zabrać. Jeść mniej a częściej, pic dużo wody no i się ruszać więcej.
 
D

Dobrawa

Guest
Moja babcia mawiała, że "łatwo przyszło, łatwo poszło" i zawsze mi się to kojarzy efektem jo-jo. Jak już się odchudzać to też stosować diety i takie suplementy, które temu potrafia zapobiec. Jednak nie wszystkie takie są, więc na to też trzeba uważać.
 

aneczka_doe

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
u mnie sprawdziło się odrzucenie mięsa i produktów odzwierzęcych w ogóle, nie głodzę sie jem dużo, ładnie schudłam z tłuszczyku, włosy i skóra świetne i mnóstwo energii, polecam! :)
 

kkozuba

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2014
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja stosuje od wielu lat jedna zasadę, często i niewielkie porcje, Zachowuje odpowiednia wagę dzięki temu.
 

Miska_01

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dokładnie wiele się słyszy że ktoś schudł i co z tego jak wrócił do swoich nawyków żywieniowych z przed diety i przytył nawet jeszcze więcej. Dlatego nie jestem za dietami, duża aktywność fizyczna i tak jak wspomniałam np Aqua Slim.
 

fiona83

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja nie lubię słowa Dieta, bo kojarzy mi się z czymś chwilowym, tydzień, dwa i powrót do starych przyzwyczajeń. Takie zachowanie przy każdej diecie spowoduje efekt jo-jo. Wypracowanie sobie nowych nawyków żywieniowych jest podstawą. Każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie, co powinnien odlozyć ..., napoje gazowane, czekolada, chipsy, margaryna, sosy z torebek, zupki chińskie, dania gotowe, fast foody itp. i zastapić je wodą mineralną, świeżo wyciskanymi sokami, warzywami, owocami, sałatkami, daniami gotowanymi, pieczonymi, duszonymi - ja wyznaję zasadę że w każdym daniu muszą byc warzywa codzinnie musze jakieś owoce zjęść, zawsze mam przy sobie wodę mineralną, rano wypijam szklankę wody od razu po wstaniu. Oczyszczenie z kawy zajeło mi ok 2 miesięcy, teraz pracuję na pełnych obrotach bez picia kawy, piję zieloną herbatę, pokrzywe, rumianek...
 
D

Dobrawa

Guest
Ja jednak chyba zamiast tak to wolę być na diecie opartej po prostu na żywieniu lżejszymi rzeczami, że tak powiem. Wystarzy wpleść trochę ruchu i do tego jak ja np piję zawsze wodę, więc dodaje do niej AquaSlim. To wszystko w połączeniu daje mi tą opcję przyjemnego i łatwego tracenia kg.
 
Do góry