Łatwy i przyjemny sposób na schudnięcie ;)

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Pamiętajmy,że żaden spsoób który prowadzi do osiągnięcia zamierzonego efektu,nie jest prosty. Tutaj trzeba się sporo napracowac i dać sobie czas. Podstawą jest dobra dieta i odpowiednie ćwiczenia. Tylko wtedy uzykamy efekt,czyli schudniemy. Żadne inne specyfiki nam w tym nie pomogą.
 

Natasza1985

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
To nie do końca tak. To też zależy co jadasz na ten obiadek bo jeśli obiad jest wartościowy a tłuszczyk odkładał się z napoi gazowanych i innych świnstw to normalne że po odstawieniu kilogramy spadną. Ale są takie osoby które nie piją zabarwianych słodkich napoi i nie mają czego odstawić ;/
 

Katnnis

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
A ja biorę suplement diety DicoPlus i jestem z jego efektów bardzo zadowolona :) Pomógł mi on skończyć z podjadaniem i dzięki niemu nie muszę już co chwile zaglądać do lodówki ;)
 

magdalenka6

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2013
Posty
30
Punkty reakcji
0
5kg to przesada, ale naprawdę można bardzo dużo stracić. Tak naprawdę 3-4 szklanki coli ma tyle kalorii co obiad ;p
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
schudnąć w przyjemny sposób? Chyba nie istnieje coś takiego, chudnięcie to krew, pot i łzy. Mam za sobą 20 zrzuconych kilogramów, więc wiem co mówię :) można oczywiście sobie pomagać, stosując na przukład suplementy diety, ja przez jakiś czas brałam 2 be slim. Faktem jest, że czułam mniejsze łaknienie, tabletki pomagają utrzymać odpowiedni poziom glukozy i mają sporą dawkę chromu. I to tyle jeśli chodzi o ułatwienia :)
 
D

Dobrawa

Guest
Facet mojej mamy mnie niedawno zaskoczył, bo widziałam jak wsypywał coś do wody do picia. Zainteresowałam się i okazało się, że Aqua Slim. Fajna sprawa, bo stwierdził, że wypija taką butelkę wody dziennie i zupelnie inaczej się czuje sam ze sobą. Zaczął kontrolować swój apetyt i mówił, że ulatwia mu odchudzanie. Czy to cud czy nie cud to nie wiem, ale za to taki prosty i przyjemno sposób na zbędne kg.
 

oeaquaslim

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dobrawa napisał:
Facet mojej mamy mnie niedawno zaskoczył, bo widziałam jak wsypywał coś do wody do picia. Zainteresowałam się i okazało się, że Aqua Slim. Fajna sprawa, bo stwierdził, że wypija taką butelkę wody dziennie i zupelnie inaczej się czuje sam ze sobą. Zaczął kontrolować swój apetyt i mówił, że ulatwia mu odchudzanie. Czy to cud czy nie cud to nie wiem, ale za to taki prosty i przyjemno sposób na zbędne kg.
Witam!​



Suplement diety Aqua Slim to zestaw 3 aktywnych składników, które uzupełniają dietę podczas odchudzania: L-karnityna uzupełnia dietę osób aktywnych fizycznie; Garciniacambogia pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów, zmniejsza uczucie głodu; chrom wspiera metabolizm makroskładników odżywczych, pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi.​
Dodam, że warto przy stosowaniu AquaSlim zadbać o aktywność fizyczną oraz dobrze dobraną dietę, tak aby odchudzanie było skuteczne.

Pozdrawiam,​
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
ja postawiłam na suplement z zielonej kawy Be Slim, jedna pastylka na dzień dodatkowo zapisałam się na siłownie i staram się nie jeść po 19nastej ;-)
 

kasia735

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Jako, że wszystkie diety są bez sensu i powodują osłabienie organizmu (co z tego ze schudniesz, jak ci zaczną wypadać włosy? a do tego efekt jojo)" - nie zgadzam się. Dlaczego tak generalizujesz? Owszem, jest masa diet, które więcej krzywdy wyrządzają niż przynoszą pożytku dla nas, ale są też bardzo dobre diety (szczególnie te, które są wyważone, racjonalne i zmieniają nawyki, a nie tylko głodzą na 15 dni), które dostarczają wszystkich potrzebnych składników odżywczych, witamin i właśnie to one powodują, że nagle masz mniej problemów z cerą (odstawiłeś ostry ketchup i musztardę i nagle masz mniej niedoskonałości), a włosy są bardziej lśniące. Odrzucić napoje gazowane, kawka bez mleka i cukru, taka samo herbata, więcej pełnoziarnistych produktów, odrzucić przetworzone rzeczy i zmusić się do pichcenia w kuchni. Owoce, warzywa, trochę ruchu i będzie lepiej.
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
markettta napisał:
ja postawiłam na suplement z zielonej kawy Be Slim, jedna pastylka na dzień dodatkowo zapisałam się na siłownie i staram się nie jeść po 19nastej ;-)
to samo co ja :) gratuluję, mnie też dzięki tym suplementom udało się zrzucić kilka kg, lepsze samopoczucie psychiczne jest bezcenne w tym przypadku :)
 

michalina89

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, schudnąć i to jeszcze w prosty sposób jest naprawdę ciężko. Osobiście znam pewien sposób nie jest to jakieś ciężkie zadanie, wystarczy pić Aqua Slim jest to taki suplement który rozpuszczamy w wodzie, oprócz tego np rower. I pożegnanie się między innymi z alkoholem i słodyczami i jak dla mnie to wystarcza. Jestem zadowolona ze swojej wagi.
 

oeaquaslim

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
michalina89 napisał:
Witam, schudnąć i to jeszcze w prosty sposób jest naprawdę ciężko. Osobiście znam pewien sposób nie jest to jakieś ciężkie zadanie, wystarczy pić Aqua Slim jest to taki suplement który rozpuszczamy w wodzie, oprócz tego np rower. I pożegnanie się między innymi z alkoholem i słodyczami i jak dla mnie to wystarcza. Jestem zadowolona ze swojej wagi.
Witam! Stosowanie suplementów diety, takich jak np. AquaSlim wymaga stosowania zbilansowanej diety oraz odrobiny aktywności fizycznej. Takie połączenie da efekt utraty wagi i pozwoli w szybki sposób uzyskać wymarzona sylwetkę. Suplement AquaSlim ma w składzie 3 aktywne składniki: L-karnitynę, garcinię cambogię oraz chrom, które uzupełniają dietę podczas odchudzania oraz pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów zmniejszając uczucie głodu.

Pozdrawiam,
 

Karolina07

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim, mam 17 lat i lekką nawagę zastanawiam się nad kupnem właśnie suplementu Aqua Slim, słyszałam o nim wiele dobrego. Jak myślicie jakie ćwiczenia powinnam zastosować żeby zadziałał??? no i od jakiego wieku można go stosować?
 
D

Dobrawa

Guest
Nigdy nie wierzyłam w dobroczynne działanie kawy, więc nie wierzę też w działanie niczego bazującego na kawie. Co do AquaSlim to może zapytaj magister w aptece, ona Ci najlepiej odpowie w jakim wieku można go stosować, ale 17 lat to już dorosly organizm myślę. Co do ćwiczeń to nie ma narzucania. Ja biegam, ale myślę, że tak samo dobrze zadziała siłownia, lub zwykle domowe ćwiczenia. To kwestia poprostu ruchu.
 

Lemonka83

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
100
Punkty reakcji
1
Widzę, że sporo polecacie różnych sposobów na schudnięcie, a ja wam radzę nie cudujcie za bardzo, bo można sobie naprawdę zaszkodzić. Zwłaszcza żrąc suplementy odchudzające bez opamietania :p
Podrzucam link do poradnika jak rozpoznać złą dietę. Myślę, że całkiem racjonalny.
 
D

Dobrawa

Guest
Dobra dieta to podstawa, ale to akurat nie o tym tutaj w tym temacie akurat mowa. Bardzo o tym, że supelementy są różne. Niektóre mają działać odchudzające cuda, a niektóre przy naszym wkładzie mają nas wspomagać. Moim zdaniem to AquaSlim jest bezpieczne. Nie jest to środek odchudzający, a wspomagający odchudzanie. Poza tym chyba można go stosować w różnym wieku ?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Niby wszystko gra. ale nie jest wcale skuteczne wobec tych, co kolorowych napojów nie tknęli
 

Miska_01

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ze swojej strony nie polecała bym się katować jakimiś wymyślnymi dietami poprostu zrezygnować z pewnych rzeczy, być bardziej aktywną no i może właśnie ten suplement diety o którym tu piszecie Aqua Slim i efekty napewno będą, trzeba być tylko cierpliwym. Powodzenia wszystkim odchudzającym się !
 
Do góry