Lato w Krakowie

kwasnejablko

Użytkownik
Hej,
szukam czegoś ciekawego na wakacje 2013 w Krakowie :D chodzi mi o jakieś warsztaty, zajęcia- na każdy temat. Wiecie coś o tym?

I jeszcze: jedzie może ktoś do Orleanu z CM Jordana ? Wiecie jak tam jest, gdzie nocleg i inne tego typu informacje?:D

Dzięki :D
 

Marinka34

New Member
kwasnejablko napisał:
Hej,
szukam czegoś ciekawego na wakacje 2013 w Krakowie :D chodzi mi o jakieś warsztaty, zajęcia- na każdy temat. Wiecie coś o tym?

I jeszcze: jedzie może ktoś do Orleanu z CM Jordana ? Wiecie jak tam jest, gdzie nocleg i inne tego typu informacje? :D

Dzięki :D
A może zainteresują Ciebie i Twoich znajomych sobotnie zabawy i mnóstwo atrakcji, które proponują na osiedlu Fajny Dom. Stałe zaproszenie mają mieszkańcy osiedla, którzy co sobotę w godzinach od 16.00-18.00 świetnie się bawią. Zaproszeni są również wszyscy znajomi mieszkańców, ale i osoby, które chciałyby ciekawie i interesująco spędzić czas wspólnie. Oprócz zabawy można poczuć atmosferę tego miejsca i oglądnąć je od środka bez żadnych zobowiązań.
Plan wszystkich wakacyjnych sobotnich spotkań mieści się na oficjalnej stronie Fajny Dom i na Facebooku, oficjalnej stronie osiedla. Wiele atrakcji dla małych i dużych. Już trzy spotkania odbyły się i cieszyły się duzym zainteresowaniem.

Cała zabawa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli nie masz specjalnie zaplanowanych sobót, po prostu weź znajomych (z dzieciakami) i wpadaj. W przyszłą sobotę maluchy będą chemicznie eksperymentować.
Już trzy spotkania odbyły się i cieszyły się duzym zainteresowaniem.
 

Attachments

Do góry