Lata 70.-80.

Status
Zamknięty.

LaChatte

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
1
Witam, potrzebuję pilnie nazw zespołów (polskich i zagranicznych) z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, których utwory nadawałyby się na imprezę (wiem, że pozostanie to niedocenione przez większość zaproszonych osób, ale chcę puścić coś ambitniejszego).
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Zespoły z lat 80 - Depeche Mode (ich stare kawałki), The Cure, Bon Jovi, Michael Jackson, Pet Shop Boys, Wham! (Ci od Last Christmas :D ), Modern Talking i Sandra z disco lat 80^^ czy chociażby a-ha z take on me :D

Zakładam, że na pewno powstały jakieś kompilacje z muzyką z lat 80, więc poszukaj a znajdziesz i na pewno znajdziesz coś dla siebie :) .
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
ABBA, Fancy, Deep Purple, Maanam, Róże Europy, Rezerwat, Happy End, Dwa Plus Jeden.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Dodałbym jeszcze Radiohead, Black Sabbath, Iron Maiden, Metallica, Pink Floyd, radziecki zespół Kino też był fajny.

Z takich nie-rockowych mógłbym do tego Fancy'ego i Abby, o którym wspominałem i tych, które zostały wspomniane wyżej, dodać też Boney M. oraz Jurija Shatunova, sławnego dzięki "Biełym rozom". No i powiedzmy Bee Gees i Blondie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry