Laski z ogłoszeń

gadolin

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
W necie albo w gazetach są ogłoszenia prywatne takich lasek co uprawiają seks za kasę, tylko że to nie są agencje ale spotyka się u nich w mieszkaniach ..


Jaki jest wiek w którym można legalnie skorzystać z takiego ogłoszenia? 18? Tak chyba jest ale seks można uprawiać chyba od 16 czy 17 więc to nie jest tak? Czy jeśli przykładowo osoba w wieku 17 lat by poszla do niej to ona bedzie mu sprawdzac dokumenty czy cos w tym stylu czy raczej bedzie ja tylko obchodzic by zarobic?
 

Papużak

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ja mam wiedzieć?
W necie albo w gazetach są ogłoszenia prywatne takich lasek co uprawiają seks za kasę, tylko że to nie są agencje ale spotyka się u nich w mieszkaniach ..


Jaki jest wiek w którym można legalnie skorzystać z takiego ogłoszenia? 18? Tak chyba jest ale seks można uprawiać chyba od 16 czy 17 więc to nie jest tak? Czy jeśli przykładowo osoba w wieku 17 lat by poszla do niej to ona bedzie mu sprawdzac dokumenty czy cos w tym stylu czy raczej bedzie ja tylko obchodzic by zarobic?

Mysle ze nie bedzie nic sprawdzac. Dla niej liczy sie tylko kasa i jeżeli wygladasz na 16-17 lat przynajmniej a w reku trzymasz jeszcze niebieski papierek z cyfra 50 to nie bedzie problemu zeby ci dała.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Napewno cie wylegitymuje;)
Dziwki znane są z tego, że są bardzo prawożądne.
 

deenes

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zach-pom
Wejdz -> przelec -> wyjdz i nic nie plac, w koncu nie mozna czerpac korzysci finansowych z nierzadu, wiec wszystko bedzie zgodnie z prawem.
 

gadolin

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Ale jeśli mam 17 lat to to nie jest nielegalnie, tak?

Musi być 18?
 
Do góry