laserowa drukarka do biura

daysi

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
zepsuła nam się drukarka w pracy. wcześniej mieliśmy oki b4350 i byliśmy zadowoleni.tylko, że te drukarki nie są już produkowane. i szef kazał mi sobie znaleźć drukarkę, najlepiej nie drogą i tania w exploatacji, a ja się na tym nie znam.

wiem, ze dużo jest takich tematów na forum, ale ja mam dodatkowe wymogi. wiem, że musi mieć wejście ltp i że musi działać z systemami dos-owymi, coś takiego. nie znam się na tym i dlatego piszę. mamy programy księgowe i do fakturowań i to chyba z nimi jest związany ten wymóg dos-owy. mam nadzieję, że ktoś się znajdzie kto ma więcej pojęcia na ten temat niż ja i że pomoże. jakość wydruku nie musi być powalająco, to nie są zdjęcia tylko głównie tekst, faktury, deklaracje. ale zależy nam na tym, aby toner wytrzymywał długo, bo mamy też jakaś drukarke z samsunga i tam toner starcza na bardzo krótko.
będę bardzo wdzięczna za pomoc!
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
pod DOSa? kurcze to chyba może być ciężko i czy nie chodziło Ci raczej o lpt? nie wiem czy uda CI się coś znaleźć, czytałam gdzieś, że samsung model M-2010PR ( z lpt) można mieć do DOSa, ale po pewnych manewrach z pomostami GDI, a to chyba Cię nie interesuje..Proponuję zajrzeć na jakieś forum stricte o komputerach, albo zapytać od razu w sklepie. MOżesz spróbować na doktortusz.pl bo z tego co słyszałam, można się z nimi kontaktować nawet przez gg i poradzić się w sprawie zakupu... A jeśli chodzi o tanią eksploatację to zawsze można na jakieś zamienniki postawić..
 

daysi

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
dokładnie chodziło mi o "lpt", błąd w pisaniu:)) a orientujesz się może w jakich cenach stoją teraz drukarki?? bo nam zależy na jakimś względnie tanim zakupie, ja wiem, że lepiej dołożyć trochę na początku i później być zadowolonym z użytkowania, ale szef jest trochę oszczędny i szuka tanich rzeczy, co nie zawsze w efekcie wychodzi taniej.
 
A

ann han

Guest
jeśli chcesz dobrą i tanią drukarkę do biura zobacz stronę www.magicznaplneta.pl Mają duży wybór produktów, w przystępnych cenach. Firma jest sprawdzona i nie będziesz się musiała martwić o to, że jak u nich zamówisz sprzęt to po drodze się z nim coś stanie. Więc jeśli masz problem z wyborem drukarki przejrzyj ofertę sklepu magicznaplaneta.pl
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
ceny się bardzo różnią, oczywiście przy wyborze drukarki najlepiej też sprawdzić od razu ceny tonerów, żeby się później nie okazało, że na to pójdzie fortuna..ale może po kolei bo nawet nie wiem, czy szukasz czarno-białej, czy kolorowej?? Gdybyś dała znać z tej kwestii łatwiej będzie mi coś więcej powiedzieć...
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Rzeczywiście mało napisałeś jeśli chodzi o to czego szukasz. Ważne jest też to jak Ty rozumiesz słowo "tania":) Bo dla jednych tania to taka, która kosztują 300 zł, dla drugich taka, która kosztuje 600 zł. Ponadto radziłabym zajrzeć na stronę 3kropki.pl Tam jest dużo wybór drukarek, może najdziesz taką, która będzie odpowiednio tania dla Ciebie?:)
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
Do biura bardzo dobrym rozwiązaniem byłaby niedroga, ale wydajna drukarka laserowa. Ciężko znaleźć taki sprzęt, ale znalazłem w jednym sklepie, coś, co powinno spełniać Twoje wymagania: HP laserjet (dr.tusz) . O tyle dobra, że oprócz drukowania może służyć jako skaner i kopiarka. Przydaje się. W tym sklepie (dr tusz) można tez niedrogo zakupić zapasowe tonery.
 

daysi

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
poszukuję drukarki czarno-białej. laserowa chyba sprawdzi się najlepiej. dziękuję za wasze sugestie i wskazówki:)) cena samej drukarki dobrze by było ok 4oo zł nie więcej. no i dobrze by też było gdyby toner starczał na długo, tzn. dużo drukowania i aby zamienniki ewentualnie oryginalne tonery były niedrogie. i jeszcze jedna prośba, bo ja naprawdę jestem w tym zielona i te wymogi tzn. dos!!! próbowałam coś obczaić na necie o tym ale nic mi nie mówi to co znalazłam. i aby jakieś konkretne modele. przepraszam za moje wymagania:))
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
Polecam drukarki OKI. To zdecydowanie jest sprzęt z najwyższej półki i jak sama nazwa wskazuje pod każdym względem są OKI :) Powinnaś zwrócić szczególną uwagę na czarno-białą laserową OKI B2200. Kosztuje tylko 407 zł i jest warta każdej wydanej na nią złotówki z tych czterystu siedmiu.
 
Do góry