Laptop

malpa999

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
3
Jaki laptop polecilibyście na dzisiejsze czasy z ograniczeniem do 1800zł? potrzebny również do nowszych gierek;)
 

Jetfire

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Za 1800 zł raczej nie kupisz laptopa do grania...
Laptopy mają karty zintegrowane, więc nie ma bata żebyś odpalił na takiej karcie najnowsze gierki...
Są laptopy przeznaczone do grania z kartami graficznymi np. 9600GT itp. ale kosztują na pewno powyżej 1800 zł...
Np. taki laptop :
http://allegro.pl/item777413328_hit_laptop_asus_k50ab_ql65_4gb_250gb_hd4570_led.html

Kosztuje 2000 zł, ma bardzo dobrą kartę graficzną, na której spokojnie odpalisz najnowsze gierki - NFS Shift, GTA IV, niezły dwurdzeniowy procek i 4GB RAMu...

http://allegro.pl/item790029451_laptop_hp_compaq_615_2x2_2_4_320_ati_15_6led_torba.html
Ten laptop też jest niezły...
Grafa już trochę słabsza, ale ma Bluetooth'a i wbudowaną kamerkę 2 MPx...


Poszukaj na allegro jakiegoś laptopa z kartą graficzną niezintegrowaną i z jakimś dobrym dwurdzeniowym prockiem, ja ci podałem 2 przykłady...
Może nie są to jakieś baaardzo dobre laptopy, ale w tej cenie raczej cudów się nie spodziewaj...
 
A

Alternative Trippin

Guest
Wszystko zależy, do czego miałbyś używać laptopa. Jeżeli maja to być głównie gry to ciężko będzie za tę kwotę kupić coś konkretnego ;). Może coś z HP? Np. http://www.swiatlaptopow.pl/go/_info/?user_id=8284&lang=pl - fajny i bardzo poręczny., a i specyfikacja techniczna nie najgorsza :).
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Jeśli chcesz grać w te nowsze gierki, to kup sobie pc albo konsolę...Laptop w tej cenie nie udźwignie Ci nowych gier. Powinieneś być tego świadom, gdy patrzysz na specyfikacje sprzętu i minimalne wymagania gier. Do gier sprzed kilku lat, surfowania, oglądania filmów, korzystania w podróży i na uczelni itp taki komp nadaje się jak najbardziej - i właśnie tak przeważnie ludzie wykorzystują laptopy.
 
Y

Yee

Guest
Uhu, za 1800zł ciężko,a raczej niemożliwe będzie kupienie laptopa, który umożliwi ci ganie w najnowsze gierki.
Chyba, że zamiast lapka będziesz chciał złożyć sobie stacjonarnego peceta, wówczas może da się coś zrobić.
A jeśli chodzi o lapka do 1800 to w hiperokazja.pl jets teraz promocja na optimusa OPTIBOOK MV800H T5450. Może będzie dla ciebie odpowiedni ;)
 
A

ann han

Guest
Jeśli chodzi o kupowanie laptopa do gierek generalnie uważam, że należy wydać trochę więcej niż 1800 złotych, bo laptop na którym chcesz grać musi mieć dobra grafikę, żeby gra miała jakiś sens;) Jeśli chcesz dobrego sprzętu polecam odwiedzenie strony www.swiatlaptopow.pl. Mają super sprzęt i do grania i do pisania:) jeśli chodzi o wybór marki laptopa polecam Toshibe jest dobra i można kupić laptopy tej firmy w przystępnej cenie:)
 

mella

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Zaglądnij na hiperokazja.pl w tym momencie jest bardzo dużo wyprzedaży laptopów i można za groszę kupić całkiem nie zły sprzęt. Jeżeli o konkretną markę czy model to nie pomogę, ponieważ nie bardzo znam się na danych technicznych. Ja osobiście posiadam notebooka Lenovo i jestem bardzo zadowolona z niego, dobrze się sprawuję i nic się nie psuje.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
laptopa nie kupuje się do gier, kolego :) lepiej zainwestować w porządny sprzęt stacjonarny, jeśli jesteś graczem, bo za 1800 raczej nie poszalejesz... tak jak tu podają, na świat laptopów zaglądnij, wśród HPków na pewno znajdziesz coś dla siebie, ale no niestety, nie w tym przedziela cenowym.
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ja uważam, że najlepiej zainwestować w Hpka, jest ich pełno na rynku, a to tak naprawdę dobra marka, która jest uznawana na całym świecie. Ponadto nie ograniczaj się do jednego sklepu, tylko zrób rozeznanie na rynku i kup tam gdzie taniej:)
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
za 1800 zł to z gierkami może być ciężko, w takiej cenie to może lepiej stacjonarny. Ale oczywiście jeśli wolisz laptopa to myślę, że taki HP Compaq jest całkiem przyzwoity
http://www.swiatlaptopow.pl/go/_info/?user_id=9120&lang=pl
tu masz 250GB dysku, 2Gb ramu, matryca 15,4, generalnie może Ci wystarczy, ale gdybyś troszeczkę dorzuciła to może dałoby się znaleźć coś jeszcze fajniejszego.. ale w jakie konkretnie gry chciałąbyś na nim grać, jakieś bardzo wymagające??
 

malpa999

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
3
Kierowałem się troszkę oszczędnością energii i tym że laptop zajmuje mniej miejsca i w każdej chwili można go przenieść w inne miejsce. Troszkę się zmieniło i po opiniach wyżej zdecydowałem się na stacjonarkę:) i tu następne pytanie. Nie wiem co dobrać. Wiele się mówi o procesorach dwu- i cztero-rdzeniowych. jaka grafikę i monitor :p jak wy uważacie? co dobrać żeby mieć 'kompa żylektę' ;P
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Ja już od roku eksploatuję HP i nie mam z nim praktycznie żadnych problemów. Dużo na nim gram (uwielbiam Need for speed), a oprócz tego robię kupę innych rzeczy. Wszyscy mi odraczali laptopa do gier, bo podobno PC są lepsze. Ale nie żałuję decyzji.
 

malpa999

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
3
nooo tak, ale za rok może wyjść coś co może nie pójść na lapku a kompa łatwiej stuningować...
 
A

angie12

Guest
To zależy, jak się ma dobrego laptopa, to i jego można odpowiednio skonfigurować i będzie chodził. Moja znajoma tak zrobiła ze swoim, nie był stary, ale stwierdziła, że chce mieć lepszego i jakiś specjalista jej go stuningował. Zgodzę się, że kompa łatwiej przerobić, uaktualnić sprzęt.
 

malpa999

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
3
no dobra, ponawiam pytanie, co dobrać by mieć dobrego kompa za 2tysiaki z haczykiem :p
 
A

ann han

Guest
Jeśli chodzi o wybór laptopa, żeby był odpowiedni i do gier i do pracy. Polecam przejrzenie oferty sklepu swiatlaptopow.pl. Mają naprawdę duży wybór laptopów, ceny przystępne, a co najważniejsze bardzo długi okres gwarancji, bo aż trzydzieści sześć miesięcy. Na pewno się nie zawiedziesz, jeśli skorzystasz z oferty sklepu swiatlaptopow.pl :)
 

mszark

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
145
Punkty reakcji
0
Na tym forum to chyba boty przeważają. Chłopak zmienił zdanie na sprzęt stacjonarny a wy dalej o laptopach nawijacie
ps. za 1800zł to i kompa do gier nie złożysz.
 
Do góry