Laptop za 2-2,5k

YamatoDamashi

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Smardze City
Tak się składa, że idę na studia (politechnika) i będę potrzebował laptopa. Możecie polecić jakieś konkretne modele w cenie 2000-2500 zł?
Sprzęt ma mi służyć głównie do nauki i internetu, może trochę do grania - ale to najmniej istotne (w zupełności wystarczy, jeśli Gothic 2 będzie działał płynnie :D ). Bardzo mi zależy na wytrzymałej baterii i dysku twardym minimum 250 GB.
 
K

katatonia

Guest
Witam. Dobry model do studiowania jaki mogę zaproponować to Compaq Presario CQ60-155ep. Pojemna pamieć, dysk taki jaki chcesz. Do tego, masz od razu system i cena jak na taki sprzęt, jest według dla mnie bardzo atrakcyjna. Zresztą sam obejrzyj i poczytaj dane techniczne to może się zdecydujesz od razu. http://www.swiatlaptopow.pl/p/pl/6549/compaq+presario+cq60-155ep+15-6-+amd+turion+64+2+ghz-+3+gb+ddr2-+250+gb-+geforce+8200m-+xp+home+pl-+fv844ea.html A tak w ogóle to podoba mi się nawet wygląd;)
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Trochę ustępuje wydajnością (zależy, które modele), ale już bardziej martwiłbym się o chłodzenie. AMD potrzebuje lepszego chłodzenia przez co laptopy są głośniejsze niż z intelem, ale ogólnie jeśli można zaoszczędzić to jest to dobry wybór. Jeśli zależy Ci na jakości to na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad lenovo (np. y530) lub dell studio 15, ewentualnie jakiś asus, ale ceny asusów są przeważnie trochę wyższe.
 
Do góry