laptop / tablet dla studenta

Lutka_

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
hej, szukam odpowiedniego rozwiązania od sporządzania notatek na studiach. lepiej kupić jakiegoś małego laptopa czy tablet?
 

piotroo11

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2012
Posty
31
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Miasto
Łódź
Osobiście proponuje jakiegoś małego tableta 7cali, kosztuje niedużo a do notatek i internetu wifi w sam raz. :1eye:
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Nie lepiej notatki pisać ręcznie? Wydaje mi się, że o wiele szybciej.
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Nie nadazysz klepac dotykowego ekranu jesli chodzi o pisanie notatek wiec pod tym wzgledem tablet odpada. Do pisania notatek lepszy bedzie netbook lub notebook przy czym w tym pierwszym jest mala dosc niewygodna klawiatura ale mozna sie po jakims czasie przyzwyczaic a laptop wiadomo ma swoje rozmiary.
 

Lutka_

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
nie mogę mogę pisać ręczne, ponieważ nie piszę zbyt wyraźnie;)
czytałam, że do tabletów można dokupić klawiaturę...
zależy mi też na wytrzymałej baterii, gdyż mam 250km do domu, podczas jazdy autobusem mogłabym umilić sobie czas.
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Myślę, że najlepiej kupić netbooka, bo jest mniejszy i można go wszędzie ze sobą zabrać, także w pociągach nie powinno być problemów. Ja co prawda nie wiem, jak ludzie się przyzwyczajają do takiej małej klawiatury i ekranu, ale jakoś to robią, więc chyba się da.
 

estela

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja jestem za tabletem - jest lekki i poręczny więc możesz go śmialo nosić na wykłady notatki też się pisze dobrze o ile się przyzwyczaisz a jeśli nie zawsze możesz podpiąc klawiaturkę :) poza tym tablety są o wiele tańsze niż reszta - ja mam np. taki sprzęt http://tscoreinnovat...ore-Ivy-7-Enjoy za który zapłaciłam niecałe 3 stówki ;)
 

marcjusz

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Bez dwóch zdań do notowania na studiach netbook sprawdza się lepiej. Oczywiście jeżeli będziesz musiała stosunkowo szybko notować. Wiem, że może ktos zaprotestować ale według mnie jeżeli chodzi o czas reakcji, pisanie na netbooku idzie sprawniej.
 
Do góry