Laptop ASUS - problemy

Neefen

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Witam, kupiłem gdzieś poltora miesiąca temu nowego laptopa, był on kupywany w komputroniku Asus K75V intel i3, geforce 635M , ten laptop jest na gwarancji, i zastanawiam się czy nie oddać go, ale...
Laptop ma funkcję touchpad.. na tabliczcce dwoma palcami przewijamy strony w dol i górę, ale czasem on nie działa, sie zacina i wgl jakby nie reagowal, coraz jakby częściej.
Natomiast drugim problemem jest stacja dysków dvd, gdy otwieram, wysuwa się tzw "szufladka" wkladam płytke i... nie czyta mi jej ;/ , dopiero za 4 razym albo 5, jak podmucham na "szufladke, i płytkę " ( te płyty są dobre, bo i nowe wkladalem i do innego komputera)

Moje pytanie brzmi, czy jakbym oddał im na gwarancji tego laptopa... to przez ile by go trzymali? i kiedy bym go dostał,? oraz, czy by powiedzieli tu nie ma żadnych usterek, i oddadza nic nie zrobią? Zacina się touchpad, i stacja dyskow nie czyta, tylko za 5 razem około, nie widzi płyty;p... Co ja mam robić? bo nie chce aby było : my tu żadnej wady nie widzimy, u nas wszystko dziala... jak by u nich zadzialalo wszystko ? ;/
 

Karolek22

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Z płytami to jest całkiem normalne - po prostu czytniki w laptopach, w Asusach szczególnie, są bardzo kiepskiej jakości. Jak zależy Ci na czytaniu płyt, to dokup sobie zewnętrzny czytnik pod USB. A z touchpadem może winne są sterowniki? Możesz oddać, ale nie wiem, czy z taką pierdołą opłaca się oddawać do serwisu, bo z miesiąc kompa mieć nie będziesz
 
R

RaBB_zbanowany

Guest
Jeżeli chodzi o sam okres gwarancyjny to wynosi on od 2 do 3 tygodni wraz z odesłaniem do sklepu,wiec mniej wiecej z takim czasem oczekiwania musisz się liczyć. Co do samego napędu,to moim zdaniem warto przeczyścić laser bo jest ewidentnie zabrudzony.
 
Do góry