łańcuszki

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
Przesylam to do lubianych osob.... Czyli do Ciebie Jutro o 13.25 stanie sie cos dobrego przygotuj sie na najwiekszy szok twojego zycia.... ktokolwiek przerwie ten list lancuchowy bedzie mial przeklete zwiazki jutro jest narodowy dzien pocaunkow! jesli przeslesz mroweczke do 15 osob w ciagu 15 min.ten w kim sie kochasz pocaluje cie jak najczulej mozna


tak to jest lancuszek ktory dostalam przed chwilka a wy te zwklejcie swoje lancuszki jak chcesz komus zrobic na zlosc to potem wyslij mu wszystkie lancuszki ktore tu beda a ci sie spodobaja:)niezla zabawa nie??
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
wyjdz bo Cie zabije zanim zdążysz cokolwiek powiedzieć.
Głupia zabawa...

iq równe nogi od krzesła masz ?
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Od 1 Listopada, komunikator Gadu-Gadu będzie płatny, z powodu konieczności kupna nowych serwerów. Na znak protestu przeslij tą wiadomośc dalejPrzepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w dniach 24.10 2005, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (24.10) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci twoj_numer_GG na numer 7955 za 9,88 + VAT Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo producent GG uznał, że większość użytkownik w zaprzestaje korzystania z GG na korzyść innych komunikator w. W tej chwili są przeprowadzane badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 (im więcej tym lepiej) Dostaniesz darmowe GG TO NIE JEST ŻART



ten troche dlugi, tez przed chwilka dostalam... i wierzyc tu czy nie?? :niepewny:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
To co ze ma 11 lat!?!?!? Chyba jakis szacunek jej sie należy!!!!!!
opar - masz kolejne ostrzezenie - za obrażanie użytkowników (nie pierwszy raz)

Uprzedzam ze masz juz 50% ostrzezen...
 

Beniaaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
35
1. Chłopiec z dziewczyna może chodzić od 13lat
2. Chłopiec powinien być starszy,(ale nie musi)
3. Ostre spojrzenie tzn. pocałuj mnie.
4. Spojrzenie z ukosa tzn. Kocham Cie
5. Pocałunek w usta znaczy miłość
6. Każdy kochający chłopak pyta czy może pocałować
7. Położenie rak dziewczyny na ramieniu znaczy Kocham Cie
8. Położenie rak chłopca na kolanach dziewczyny znaczy spójrz mi w oczy
9. Dziewczyna nie powinna pierwsza całować
10. Przy pocałunku nie ściskaj ust
11. Przy pocałunku dziewczyna powinna trzymać chłopca za szyje, a on ja w pól
12.Na 2h przed całowaniem nie można palić i pić
13.Jezeli chłopak całuje dziewczynę, a ona zamyka oczy tzn. ze go kocha
14.Jezeli chłopak kocha dziewczynę to powinien to powiedzieć przy pierwszym pocałunku
15. Po pocałunku nie powinno dojść do innych rzeczy
16. Jeżeli chłopak umawia się z dziewczyna i nie przychodzi znaczy ze nie kocha
17. Jeżeli chłopak daje dziewczynie zgasić zapałkę tzn. chce ja pocałować
18. Dziewczyna powinna być szczera wobec chłopca
19. Chłopiec po 2-óch miesiącach powinien wyznać miłość
20.Chlopiec nie powinien wyznawać miłości w liście
21. Dziewczyna nie powinna narzucać się chłopcu
22. Jeżeli chłopak puści do dziewczyny oczko znaczy ze mu podoba się
23. Chłopiec powinien wiedzieć ze milczenie oznacza zgodę
24. Gdy chłopiec ściska dłoń dziewczyny tzn. ze ja kocha i za nią szaleje
25. PRAWA REKA DLA WSZYSTKICH, LEWA DLA JEDNEGO
26. Gdy chłopak weźmie prawa rękę dziewczyny tzn. ze chce ja pocałować
27. Pocałunek zaskakujący jest oznaka gorącej miłości
28. Ponad 50 pocałunków(1 min) szkodzi zdrowiu
29.Jezeli chłopak chce pocałować dziewczynę a ona nie chce to nie ma prawa jej zmusić do tego.
Prześlij to przynajmniej do 10 osób. Jeśli zrobisz to w ciągu najbliższej godziny jutro będziesz mieć szczęśliwy Dzień. Pamiętaj jutro jest NARODOWY DZIEN POCAŁUNKOW Z JEZYCZKIEM
 

koval503

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wola
Gdy nikomu tego nie wślesz w ciągu 1 dnia jutro spotka cie nieszczęście te 4 rybki szczęścia <>< <>< <>< <>< wyślij do
1 osoby-czeka cie smutek
5 osób - czeka cie dobry dzień
8 osób-czeka cie radość
więcej niz 10 osób-pocałunek z ukochana osoba
 

chudzia18

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Błogosławieni, którzy na wagary zwiewaja albowiem oni swieżego powietrza wdychaja.Jak podstawą drzew sa konary tak podstawą szkół były, są i będą wagary. Prześlij To
wszystkim osobom,którym życzysz aby zdali do następnej KLASY ......... ! Jeśli prześlesz to 1 osobie-niezdasz 3osobom -zdasz z pałą 5 osobom dasz radę. A jeżeli wszystkim, których masz na gg zdasz na samych pozytywnych dla Ciebie ocenach.Nieodsyłaj! Kazdy niech sie podpisujedyloo Puzelmyka Olka Pestkalotar Sobol Madzia babka aska Urban Lecho Dziuby domi Kuba Bartek Moniczka DżiZkA Iness Alex $yta Stef kaadrian Mirkaguten Amcia Ka(Rrrr)ola A.H.A Daga MoRo Kasia Eve Ewka Olga monisia Tomek Jeżu Klakier KAMILEK Ewelinka Kamilka MiChAł SevkoTomek BASIA Wojtek Klaudia Kamil Kaprys Krystian Kordian Solek Michał Natasha IkA Kori Puśka Sabina Aneta Kossa Kasia Kamil DaMiAn Kwasek Rafał Siostra Myszka Mery Dzida Asia Bełcik Sławek PaJąK Siwa Chudzia :p :p :eek:k:
 

Attachments

  • 785buziak.gif
    785buziak.gif
    20,2 KB · Wyświetleń: 11

Anatella

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja dostałam coś takiego na GG. Przed sekundką.

15 rzeczy, o których prawdopodobnie nie wiesz lub nie myślisz:
1. Jest na świecie co najmniej 5 osób, które tak Cię kochaja, że oddałyby życie za Ciebie.
2. Jest na świecie co najmniej 15 osób, które kochają Cię w ten lub inny sposób.
3. Jeśli kiedykolwiek ktoś Cie nienawidził to tylko dlatego, że chciałby być taki jak Ty.
4. To Ty możesz przynieść radość każdemu, nawet temu, kto Cię nie lubi.
5. Każdej nocy jest ktoś kto myśli o Tobie zanim zaśnie.
6. Są tacy, dla których jesteś całym światem.
7. Są tacy, którzy nie mogliby żyć bez Ciebie.
8. Jesteś jedyny i wyjątkowy.
9. Są tacy, którzy Cie kochają, a Ty nawet nie masz pojęcia o ich istnieniu.
10. Kiedy popełniasz pomyłkę zawsze wynika z tego coś dobrego.
11. Jeśli myślisz, że świat się do Ciebie odwrócił plecami, zrób jak on odwróc się do niego plecami.
12. Jeśli sądzisz, że nie masz szans osiągnać to czego chcesz, najprawdopodobniej nie osiagniesz tego, ale jeśli wierzysz w siebie to najprawdopodobniej, wcześniej czy pózniej osiągniesz to.
13. Zawsze pamiętaj komplementy jakie prawią Ci inni, zapomnij o docinkach.
14. Zawsze mów innym co do nich czujesz, bedziesz czuł się lepiej wiedząc, że oni o tym wiedza.
15. Jeśli masz wspaniałych przyjaciól poświeć im czas, żeby wiedzieli jacy są wspaniali.

Wyslij to każdemu na kim Ci zależy, włacznie z tymi, od których to dostałeś. Na pewno będzie im przyjemnie... Powiedz tej osobie, co dla Ciebie znaczy, bo zanim sie zdecydujesz, może być za pózno. Żyj chwilą! Nigdy niczego sobie nie żałuj! I co najważniejsze, zawsze trzymaj się z przyjaciólmi i rodziną, bo to oni pomogli Ci być takim jaki jesteś teraz. Musisz wysłac ten list do 10 róznych osób w ciągu 3 godzin po przeczytaniu go. Jeżeli to zrobisz, będziesz miał niewiarygodne szczęście w miłości. Jeśli nie wyślesz tej wiadomosci nikomu to znaczy, że jesteś samolubem!!!
 

Ewa 2

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
A ja dostałam cosik takiego:

Przeczytaj ten list Uważnie !
Reguły miłości:
Pocałunek:
1. Pocałunek w rękę - Adoruję Cię
2. Pocałunek w policzek - chcę byśmy byli przyjaciółmi
3. Pocałunek w szyję - Pragnę Cię
4. Pocałunek w usta - kocham cię
5. Pocałunek w ucho - tylko bawię się
6. Pocałunek gdzie indziej - tym się już nie interesujmy
7. Spojrzenie w oczy - pocałuj mnie
8. Wplątanie się we włosy - nie mogę bez Ciebie żyć
9. Ręka na twoim biodrze - Za bardzo Cię kocham, aby Cię
zostawić.
Chłopaki i dziewczyny: Zamykajcie oczy kiedy się całujecie,
JEST NIEGRZECZNIE WPATRYWAĆ SIĘ.
Możesz ich nie kochać, nienawidzić, chciałbyś żeby nie żyły
lub
wiesz że umrzesz bez nich ..... to nie ma znaczenia.
Ponieważ w życiu przyjdzie taka chwila, że Ktoś stanie się dla
Ciebie
wszystkim. Kochajmy z miliona powodów, to nie jest rzecz
umysłu ale bicie serca. Uczucie.
W ciągu godziny powinieneś (aś) wysłać tą wiadomość do 10
osób.
Teraz konsekwencje: jeśli tego nie zrobisz nie będziesz miał (a)
szczęścia w przyjaźni ani miłości.
PRZEŚLIJ GO TERAZ
Informacja:
Im więcej ludzi otrzyma ten list od ciebie tym większe
będzie
twoje szczęście.
Jeśli przerwiesz ten list będziesz miał(a) pecha przez 7
lat. To
nie żart
Nie przesyłaj do osoby która ci to nadeslala
Dzisiaj o północy pewna osoba zrozumie, że powinna dzielić z Tobą resztę swoich dni. Jeśli wyślesz tą wiadomość do 10 osób przepowiednia sie spełni, natomiast jeśli tego nie zrobisz to niestety żadna osoba nie będzie chciała z Tobą chodzić przez 5 lat. Lepiej się pospiesz i roześlij tą wiadomość jak najszybciej
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
zablokuj te numery gg :8054836, 9503306,9503409,7014653, 7664158 i 5845387. Ten facet ma 34 lata i jest z warszawy.Podaje sie najczesciej za Tomka lub inne dziecko przysyla linki do stron gdzie niby jest jego zdiecie i przeprasza ze musi leciec i znika z gg. Ale po otworzeniu strony ataluja cie trojany m. in. te co rozszyfrowuja twoje hasla do systemu i komunikatorow i inne wirusy. To jest byly haker. Poprzez te wirusy miesza w systemie i moze zapanowac nad twoim komputerem niezle w nim dzialajac. Wyslij to jak najwiekszej ilosci osob i napisz zeby go zablokowali.Chyba ze ci komputer nie mily. Jesli znasz inne nr gg ktorymi sie posluguje to dopisz je. Jak dostaniesz e-maila pt. "Biblia Zakonnikow" obojetnie od kogo nie otwieraj go. Jest to 100% wirus, który kasuje caly dysk twardy . Podaj to dalej swoim znajomym. UWAGA BARDZO WAZNE i powiedzcie o tym szczególnie dzieciakom... Gość wysyla linki na gg z adresem ( www. lola. za. pl) - dalam spacje po kropkach po to byście sobie nie klikneli. Klikajac na to wchodzisz na jego strone, która jest zainfekowana trojanem z keylogerem w celu nasluchiwania klawiatury co w efekcie daje zdobycie hasel i zdalna kontrole nad komputerem. WYSLIJ TA WIADOMOSC KAZDEMU ZE SWOJEJ LISTY KONTAKTÓW Anna Budziejko - Kierownik Dzialu
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Dzisiaj o 24:00 ktoś zrozumie ,że chce spędzić z Tobą resztę życia.Jeśli wyślesz to do 5 osób czar się spełni ,jeśli nie to będziesz 5 lat sama!

zablokuj te numery gg :8054836, 9503306,9503409,7014653, 7664158 i 5845387. Ten facet ma 34 lata i jest z warszawy.Podaje sie najczesciej za Tomka lub inne dziecko przysyla linki do stron gdzie niby jest jego zdiecie i przeprasza ze musi leciec i znika z gg. Ale po otworzeniu strony ataluja cie trojany m. in. te co rozszyfrowuja twoje hasla do systemu i komunikatorow i inne wirusy. To jest byly haker. Poprzez te wirusy miesza w systemie i moze zapanowac nad twoim komputerem niezle w nim dzialajac. Wyslij to jak najwiekszej ilosci osob i napisz zeby go zablokowali.Chyba ze ci komputer nie mily. Jesli znasz inne nr gg ktorymi sie posluguje to dopisz je. Jak dostaniesz e-maila pt. "Biblia Zakonnikow" obojetnie od kogo nie otwieraj go. Jest to 100% wirus, który kasuje caly dysk twardy . Podaj to dalej swoim znajomym. UWAGA BARDZO WAZNE i powiedzcie o tym szczególnie dzieciakom... Gość wysyla linki na gg z adresem ( www. lola. za. pl) - dalam spacje po kropkach po to byście sobie nie klikneli. Klikajac na to wchodzisz na jego strone, która jest zainfekowana trojanem z keylogerem w celu nasluchiwania klawiatury co w efekcie daje zdobycie hasel i zdalna kontrole nad komputerem. WYSLIJ TA WIADOMOSC KAZDEMU ZE SWOJEJ LISTY KONTAKTÓW Anna Budziejko - Kierownik Dzialu
Do mnie taki ktoś napisał..na szczęście kilka dni przed tym kuzynka powiedziała mi o sprawie i nie dałam się narać. :)
Pe.eS:Mi napisał,że nazywa się Marcin. :p
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
To jest idiotyczny łańcuszek SRANIA NA ŁAŃCUSZKI. Jeśli srasz na łańcuszki szczęścia wyślij ten łańcuszek wszystkim (łącznie ze mną). Jeśli wyślesz to:

5 osobom - nic się nie stanie.
10 osobom - nic się nie stanie.
15 osobom - tez pewnie nic się nie stanie.
20 osobom - zgadnij co się stanie?
666 osobom - też się ***** nic nie stanie.

Otóż to: nic się ***** nie stanie. Ania nie wysłała łańcuszka i nic się jej nie stało, Grześ wysłał łańcuszek i nic mu się nie stało, Robert nie wysłał łańcuszka i ******* go tramwaj, ale nie sądzę, aby to miało jakikolwiek związek z łańcuszkiem.

Jednyny który mi sie spodobał :]
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
Dziewczyna zapytala chlopaka: "Lubisz mnie?" On powiedzial "nie".
Myslisz ze jestem ladna? - zapytala
Znowu powiedzial "nie".
Zapytala wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu?"
powiedzial "nie".
Na koniec sie zapytala: "Jakbym odeszla, to bys plakal za mna?"
powiedzial, ze "nie".
Smutne - pomyslala i odeszla.
Zlapal ja za reke i powiedzial:
"Nie lubie cie, kocham cie.
Dla mnie nie jestes ladna, tylko piekna.
Nie jestes w moim sercu, jestes moim sercem.
Nie plakal bym za toba, tylko umarbym z tesknoty."
Dzis o pólnocy twoja prawdziwa milosc zauwazy, ze cie kocha.
Cos ladnego jutro miedzy 13-16 sie zdarzy w Twoim zyciu, obojetnie gdzie
bedziesz w domu, przy telefonie albo w pracy.
Jesli zatrzymasz tego maila, nie podzielisz sie ta piekna historia - to
nie
znajdziesz szczescia w 10 najblizszych zwiazkach, nawet przez 10 lat.
Dlatego wyslij ten tekst do 10 osob jak najpredzej
Jutro rano ktos cie pokocha.
Stanie sie to rowno o 12.00.
Bedzie to ktos znajomy.
Wyzna Ci milosc o 16.00.
Jezeli nie rozeslesz tego,
do przynajmniej 20 osob
w ciagu 10 minut!
NIKT JUZ CIE NIE POKOCHA PRZEZ NAJBLIZSZE 4 LATA

...jak ja tego nie lubie :/
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Ja mam połamane nogi, jestem niepełnosprawna, ślepa i upośledzona umysłowo, a wszystko dlatego, że nie wysłałam łancuszka :D
 
Do góry