Łańcuchy pokarmowe w ekosystemach

wojtek198

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam zadaną pracę z biologii, a mianowicie napisac łancuchy pokarmowe dla wybranych ekosystemow. Wszystkie inne poszły mi łatwo. Pozostało tylko TORFOWISKO. i wlasnie z tą sprawa zwracam się do Was: prosze podajcie 2 łancuchy pokarmowe dla ekosystemu TORFOWISKA uwzględniając producentow, konsumentow przynajmniej 4 rzędow, a na koncu destruentow. Proszę by łancuchy składały sie z 5-6 ogniw. Jest to bardzo pilna sprawa, a chcialbym dostac jak najlepszą ocenę... Proszę wiec o rzetelną odpowiedz, wszystkim pomocnym bardzo dziękuję, pozdrawiam
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Kiedys to miałam na lekcji :p Gdyby nie to, że zarejestrowałeś się tylko po to, aby uzyskać odpowiedź na swoje zadanie poszukałabym Ci odpowiedzi. Nie chętnie pomaga się w tym dziale ludziom, którzy są tu tylko po aby inni robili im prace domowe. Przykro mi, że nie umiesz tego zrobić, ale radź sobie sam, albo zacznij pisac posty na forumowisku.
 

wojtek198

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
i to ma byc forum... w dodatku pomocne? wlasnie dzieki temu ze szukałem odpowiedzi na to pytanie znalazlem to forum. skoro sa tu tacy ludzie to po co tu pisac. Co to jest te Twoje 196 postow? nabic sobie tez potrafie. Dla mnie wiekszym priorytetem bylaby pomoc dla osoby, ktora potrzebuje czegos w konktetnej sprawie. Wlasnie to jest pisanie postow a nie to ze mi napiszesz, ze logowałem sie po to by uzyskac odpowiedz na pytanie... niektorzy są żałośni... dzieci neostrady... załośni

dziekuje za pomoc, poradze sobie sam
 
Do góry