Łańcuch Na Klacie

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Proponowałbym jeszcze kajdany u rąk i kulę u nogi :) Wyglądasz wtedy jak prawdziwy mężczyzna.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
moge ci pozyczyc mój pies ma taki łncuch :D łancuszek mozna ale łancuch to wiesz mozesz sobie rower przypiac nim zeby ci nie ukradli :D
 
F

faithless

Guest
Ja tam nie będę tak krytyczny.
Moim zdaniem to całkiem niezły pomysł.
Tylko jak będziesz nim wymachiwał,
uważaj byś nie zrobił komuś krzywdy
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Eee tam, nie lubię takich :cenzura:ereli :p
Szczególnie, jeśli facet ma ładną klatę to po co ma ją przykrywać jakimś złomem :p
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Mozna zamowic sobie u kowala i ten sadze ze po sowitej oplacie (zaleznie od wymagan) wykuje nam godny prawdziwego mezczyzny lancuch :p. Jesli tego malo proponuje dyby najlepiej ciasne i uwierajace w raczki i glowke :p
A tak na powaznie - nie podoba mi sie to.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
to jest tzw. sztuczny efekt robienia z siebie pakiera :D
 

margolek

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
ze wsi :P
ruskie noszą takie ... niezły bajer :D tylko, że ... troche wieśniackie ;) z tym, że w razie czego mozna go uzyc do innych celów jak już ktoś wyżej wymienił :]
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no wlasnie!! mi tez sie to kojarzy z rosjanami albo cyganami :D takie obwieszanie sie zlotem!! nie podoba mi sie to :mruga:
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
nie no bez przesady. takie coś to mi się od razu kojarzy z jakimiś ruskimi albo mafią od siedmiu boleści. Zdecydowanie Nie!
 

Patrycja_117

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Łancuch na klacie? Dla facetow co sa dobrze zbudowani to pasuje... Ale na takich mniejszych facetach to nie bardzo...
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
taka mała kieta nie zaszkodzi ale łańcuch przesada :D takie małe pytanie do dziewczyn czy wam wógole łancuszki skromne kiety podobają sie u chlopaka czy twierdzicie ze to przesada???
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
łańcuch?? :mruga: nie...łańcuch to nie, ale zawsze można zacząc nosić pozłacane podkowy :p no albo chociaż polerowane :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
krowa ma taki super łańcuch na sobie zawsze można pożyczyć posprejować i kieta jakich mało :D :D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
a mój były kupił sobie łancuszek i pieknie sie w nim prezentuje- nei za gruby nie za cienki :) w sam raz- ale srebrny, a nie jakos tandetnie pozłacany i nosi Go an szyji i mi sie to podoba :)
 
Do góry