Łamliwe Paznokcie:/

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
próbowałam też wpłynąć jakoś na kondycję moich paznokci takimi domowymi metodami, ale żadna nie sprawdziła się u mnie tak dobrze jak zabezpieczenie płytki trwałą taflą lakieru. niestety pewnie to wynik tego, że w domu wszystko robię własnymi rękoma, najczęściej zapominam o rękawiczkach itd, a z lakierem to inna bajka
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Mi na łamliwe paznokcie pomogło wzmacnianie ich od środka, czyli suplementy. Stosuję od ponad miesiąca Oeparol Piekna skór,a włosy paznokcie i jestem zadowolona. W końcu mi sie nie łamią, a i włosy mam zdrowsze :)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
ja niestety zniszczyłam pazurki hybrydami, ale na szczęście jakoś z tego wyszyły - im dłużej trzymał się lakier, tym rzadziej musiałam używać zmywacza, tym lepiej działo się moim paznokciom, serio, warto rozglądać się za dobrymi lakierami :) dużo dziewczyn potwierdza że te miracle gel trzymają się min. 5 dni, potwierdzam i ja :D
 
D

Dorka123

Guest
jessica phenom też są fajne, to manicure polimerowy, bez użycia lampy, na bazie odżywki, a trzyma się nawet 10 dni.
 
J

Jula92

Guest
Ja jak miałam raz raz robione hybrydy to od tego czasu strasznie mi się osłabiły paznokcie... Znacie jakieś sposoby na wzmocnienie? Słyszałam że odżywka Regenerum jest dobra?
 
A

Aleksa24

Guest
Ja uzywałam Regenerum oraz wyciąg ze skrzypu Forte. Jakos na e-ziko w promocji trafiłam i tak wybrałam. I do tego piłam napar z pokrzywy i powiem, że paznokcie i włosy o wiele lepiej wyglądają :)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
dużo pomaga kiedy nie moczy się paznokci w czasie kąpieli, tylko bierze prysznic :)
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Fakt, odkąd mam prysznic zamiast wanny to mam lepsze paznokcie :D
 
M

michasia90

Guest
Suplementy i dobra odzywka- lykam Revalid i smaruje odzywka cc magic nails z bielendy i paznokcie wygladaja naprawde swietnie :)
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
@Karolowaola - A ten oeparol co to jest? Możesz powiedzieć coś wiecej?
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Kapsułki dostępne w aptece, bardzo fajne. Mają bardzo fajny skład "Cynk, selen, miedź, do tego witamina E. I oczywiscie olejek z wiesiołka.
 

tobi1

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wypróbuj neonail. Jest do stosowania na naturalną płytkę paznokcia.
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
takie wzmacnianie od wewnątrz to jedno ale warto też coś podziałac bezpośrednio na paznokcie. Jakieś odzywki np. Mi zacżeły super rosnąć jak raz zrobiłam hybrydowy, miałam dobra bazę z mistero milano i utrzymały mi się długo i sporo odrosły i łamliwe już nie były.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Bardzo dobrze na paznokci dzialaja odzywki z golden rose, zarowno 4 w 1 jak i black diamond sa bardzo dobre, szybko wzmacniaja paznokiec, nieweluja przebarwienia i wygladzaja.
 

mayya

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
a może spróbujesz olejowania? naprawdę pomaga :)
 
Do góry