Lamborghini Emboldo Concept

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Chciałbym Wam przedstawić studyjny model bardzo ciekawego wg mnie samochodu. Otóż mowa o Lamborghini Emboldo, który został zaprojektowany przez studenta Uniwersytetu w Parmie. Luca Serafini, bo tak ów człowiek się zwie w przyszłości może być porównywany do samych G.Giugiaro i B.Pininfarina.
Nowy jego projekt ma być podobno zastępcą Gallardo.

csplamborghiniembolado1uj3.jpg


csplamborghiniembolado2ie4.jpg


csplamborghiniembolado3gv3.jpg


Co o nim sądzicie?
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
za:cenzura:iaszczy, ale kiedy będzie dotępny i ile będzie kosztować?
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Kiedy będzie dostępny (i czy w ogóle będzie) tego raczej nie wiadomo. Lecz przynajmniej teraz mamy szansę dostrzec, w którą stronę prawdopodobnie będzie zmierzać koncern Lamborghini biorąc pod uwagę oprawę wizualną swych samochodów.

Nie wiem, jak to jest u co poniektórych, ale mi ten model przypomina Pagani Zondę + Gallardo.
 

Dark_rider

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
No bardzo przemyslany i futurystyczny projekt. Autora mozna pochwalic za wyobraznie i czekac kiedy takie auto wyjdzie z produkcji. No i przetrzepac ojcu konto w banku:)
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
za:cenzura:iaszczy! :) nawet dosc odwaznie pomyślany przypomina mi gallardo
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
szkoda że szybki niczym w czołgu, jakaś taka moda ostatnio nie ciekawa panuje.
 

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
przód z tego modelu + tylnie lampy gallardo by ciekawie wyglądało , bo ten tył przy gallardo prezentuje sie troche filigranowo.

poza tym ciekawe co z tymi przepisami dotyczącymi klamek w samochodzie , bo jak na razie nadal trzeba je mieć...
 

Morph

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Zarąbiste autko :) marzenie :zakochany: do chłopak ma telent trzeba przyznać.
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Oczywiście jeżeli produkcja auta zostanie rozpoczęta to nie będzie ono wyglądało dokładnie tak, jak na wyżej zamieszczonych zdjęciach. W głównej mierze zależy to od tego ile sztuk Lamborghini będzie chciało wyprodukować, a następnie sprzedać. Jeśli nakład będzie taki, jak przy Gallardo to raczej sama produkcja wyniesie bardzo dużo, a więc trzeba będzie nieco 'uziemić' ten model.
 

Morph

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
No pewnie będzie tak jak piszesz, bo to autko nie wygląda jakby mialobyć produkowane w dużej serii.Ale jakby nie uziemili ten model to cena i tak bedzie kosmiczna :(
 
P

Październik

Guest
Max 15 wyprodukują, niestety ale takie produkty muszę się odznaczać dostępnością i ceną tylko dla najbogatszych. W końcu ktoś płaci te kilka milionów żeby tylko on miał taki samochód w promieniu setek kilometrów.
 
Do góry