Łamanie haseł

adi13007

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
A wiec tak mam do was ogromna prośbe. Niezna ktoś jakiegos programu który wykrył by jakie jest hasło do systemu windows XP lub vista home premium. Stary mi na kompa hasło załozył i teraz sie loguje tylko wtedy jak z roboty wraca. Mam livebox TP. Macie może jakiś pomysł ?? :D
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Jeśli na Windows XP to możesz zalogować się na dodatkowe konto administratora, korzystać z niego lub zmienić hasło.
 

adi13007

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Jeśli na Windows XP to możesz zalogować się na dodatkowe konto administratora, korzystać z niego lub zmienić hasło.

Noo to wiem ale mi potrzeba żebym wiedział jakie jest hasło i żeby logować sie wtedy kiedy starego niema. Jak założe nowego użytkownika to sie kapnie.
 

kojak

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Hasło na windowsa to żadne zabezpieczenie, można go zmienić z poziomu konta ograniczonego.
Do użycia łamania hasła możesz użyć OPHCrack, który przy pomocy tęczowych tablic bez problemu złamie hasło 14-znakowe w przeciągu 5-15 minut :).
Chodzi mi tutaj o wersje bootowalną (odpalasz z płytki przy starcie windowsa)
 

adi13007

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Hasło na windowsa to żadne zabezpieczenie, można go zmienić z poziomu konta ograniczonego.
Do użycia łamania hasła możesz użyć OPHCrack, który przy pomocy tęczowych tablic bez problemu złamie hasło 14-znakowe w przeciągu 5-15 minut :).
Chodzi mi tutaj o wersje bootowalną (odpalasz z płytki przy starcie windowsa)

Ok dzieki mam już instalke tego. Mam to na płyte zainstalowac??
 

kojak

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ta płytka musi być bootowalna :p
potem ustawiasz w biosie zeby z niej startowalo i jazda :p
 
Do góry