Laboratorium Kariery Polpharmy - staż

D

Dobrawa

Guest
Laboratorium Kariery Polpharmy organizuje nabór na staż w Gdańsku. Grupa Polpharma stale inwestuje w rozwój, którego podstawą są ludzie. Najnowszą inicjatywą jest program Laboratorium Kariery Polpharmy, w ramach którego wybrani kandydaci odbędą 12 miesięczne staże w Pionie Biotechnologii. Tym samym dają szansę rozwoju młodym i ambitnym osobom poprzez pracę w najnowocześniejszych laboratoriach w Polsce.
- szukają absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków: biotechnologia, biologia, chemia oraz nauk pokrewnych znających bardzo dobrze język angielski.
- ważne jest zaangażowanie, nastawienie na współpracę, proaktywne podejście do realizowanych zadań i otwarta komunikacja.
- czas trwania: 12 miesięcy.
- termin rozpoczęcia: 1 kwartał 2016.
- oferują: możliwość rozwoju kariery w najnowocześniejszych laboratoriach oraz konkurencyjne wynagrodzenie.
- miejsce: Polpharma Biologics; Gdańsk, ul. 3 lipy 3.


Więcej informacji można dowiedzieć sie na stronie http://www.laboratorium-kariery.pl/ . Mam nadzieję, że ktoś weźmie los w swoje ręce i skorzysta. Dają możliwość rozwoju młodym i ambitnym osobom poprzez pracę i zdobywanie doświadczenia wśród najlepszych profesjonalistów, w najnowocześniejszych laboratoriach biotechnologicznych w Polsce.
 
Do góry