Kwiat z jajami ;p

Theak

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
270
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z bajki :P
Miesiąc temu znalazłem w sklepie nasionka kwiatu który ma owoce które wyglądają jak jajka (kolorem i kształetem), pierwzy raz takie cudeńko widziałem więc się skusiłem i kupiłem jedną paczuszke, w której było 5 nasionek (tylko), ale o dziwo po tygodniu wyrosły wszystkie ;) minoł kolejny tydzień albo więcej i kwiatuszki są z dnia na dzień coraz większe, ale jestem ciekaw jak długo się czeka na owoce i jak długo roślina owocuje, miał ją ktoś i jest w stanie odpowiedzieć na te pytania?
Jak już roślinka zaowocuje to zrobie jej zdjęcia i tu wkleje ;]
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no a może powiedz jak się nazywa ta roślina albo wklej teraz fotki :p
 

Theak

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
270
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z bajki :P
kwiatzjajami.jpg - na necie znalazłem zdjęcie tej roślinki, zdjęcia swojej wkleje dopiero jak urośnie ;p
 

Theak

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
270
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z bajki :P
Oberżynka Golden Eggs - Solanum melongena - to jej pełana nazwa, możecie ją kupić w sklepach internetowych, lub poszukać w jakimś ogrodniczym niedaleko was, ostatnio stała się popularna więc jest duża możliwość żę ją łatwo dostaniecie ;]
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
:D fajnie to wygląda, ale to się do czegoś nadaje?
Można zjeść czy cuś :mruga:
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Kurcze początkowo myślałem, że o inne jajka chodzi. :] A na zdjęciu kwiatek ładny.
 

xymena

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Witam!!!
Tez kiedys kupilam nasionka tych jajek ;) ale nic z nich nie ma....Chcialabym kupi wieksze czyli taka sadzonke...CZy wiecie gdzie mozna kupic????Prosze o odpowiedz...Pozdrawiam milosnikow kwiatkow....Papapapap
 
Do góry