kuzyn i ja... ;(

myfakingheartxx

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
witam wszystkich ;*!
zaczne od początku:
W połowie sierpnia wyjechałam do kuzyna na wakcje do Zielonej Góry, spędziałm tam tydzien, ale to i tak chyba ze duzo.. na początku gadałm z kuzynem o budzie, problemach w domu itp.. naprawde było fantastycznie, ale pewnego dnia poszlismy do niego do pracy [on ma 15 lat tak jak i jak - pracuje sprztajac biura]. Dodam ze miał cięzkie dziecinstwo. No i kuzyn po drodze kupił 4 piwa [po 2 na łeb].. a tak sie składa ze mam cholernie słaba główke. Po dwóch piwach mialam ogramna bombę.. siedzielismy na przeciwko siebie na fotelach... wypilismy te dwa piwa a mnie niezle :cenzura:ło bo tez sie tak składa ze nie jadłam nic od 2 dni. Gdy zobaczył ze jestem pijana.. zaczła sie do mnie przystawiac.. an poczatku troche go odpychałam.. ale potem zaczał mnie całowac i powoli rozbierac... [nie wiem czemu nie zaczełam protestowac]! Zrobiliśmy to.. ja na drugi dzien ledwo co kajarzyłam fakty, ale pamiętałam ze to zrobiliśmy..
Od tamtej pory czuje sie okropnie.. owszem gadam z kuzynem.. ale on to potraktował jak wakcyjny romans..
Nie wiem.. co mam robic.. podle sie z tym czuje.
Prosze o jakis odpowiedzi.. moze udziele nie jakiejs rady
Z góry dziekuje ;*
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
Wazne ze w ciazy nie jestes bo wtedy bys sie okropnie czula, ja bym w ogole z nim nie rozmawiala
 

myfakingheartxx

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
też myslam by z nim zerwać kontakt.. ale to nic nieda.. zawsze spotykamy sie na stypach rodzinnych..
Masz racje dobrze ze nie jestem w ciązy.. (całe szczeście on miał prezerwatywe}
 

maddzia1906

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś w Polsce ;P
no coż... też bym się źle z tym czuła :eek:h:
Może unikaj go jak tylko się da... lub spróbuj z nim o tym porozmawiać, dlaczego to zrobił <_<
no nic, trzymaj się :eek:k: na pewno kiedyś o tym zapomnisz i będzie dobrze!
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Wniosek z tego by nie pić w tak młodym wieku i to jeszcze sam na sam z chłopcem ( trudno powiedzieć mężczyzną).
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wydaje mi się, że On to zaplanował...kupił piwa, miał przy sobie prezerwatywe...no ja nie wiem czy chłopak 15-letni nosi zawsze ze sobą zabezpieczenie...być może moge się mylić,ale taka moja pierwsza myśl...
Sorki,ze zapytam,ale byłaś dziewicą?
Współczuje Ci...
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Jak dla mnie to jakaś ściema.
Twój kuzyn cię najpierw upił a później wykorzystał i ty tak sobie o tym piszesz jakby cię za warkocza pociągnął?
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
15-letni chłopak zwykle nosi przy sobie prezerwatywe, bo 'zawsze może trafić się okazja i trzeba ją wykorzystać'.
Moim zdaniem nie powinnaś nikomu o tym mówić, starać się zapomnieć o tym, a z nim rozmawiać tylko w stanie wyższej konieczności.
Moje kondolencje, zbieraj się dziewczyno, bo szkoda psychiki na takiego.
 

monia123000

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
opolszczyzna
ludzie co wy to piszecie??????????????????????DZIEWCZYNA lat 15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Za ksiazke sie wezcie a nie za sex a potem taka zajdzie w ciaze i ola boga co sie stalo.spalas z wlasnym kuzynem i piszesz o tym na forum publicznym?ja bym tego nikomu nie powiedzila do konca zycia bo to jest obrzydliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Az tak pijana nie bylas skoro na poczatku sie opieralas to trzeba bylo opierac sie dalej a nie teraz plakac.OBRZYDZENIE MNIE BIERZE jak to czytam a wy jej nie pocieszajcie bo sama jest sobie winna.
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
a wy jej nie pocieszajcie bo sama jest sobie winna.
kuzyn to osoba, do której ma się trochę zaufania.
pod wpływem alkoholu zanikają w człowieku pewne zdolności, u kobiet częsty jest właśnie brak asertywności.
poza tym jaki kuzyn dobiera się do kuzynki?!
za coś takiego też powinni wprowadzić kastrację farmakologiczną, bo to jest chory popęd.
jak to powiedział ostatnio pewien ksiądz: człowiek różni się od zwierzęcia tym, że potrafi kochać i panować nad instynktem seksualnym.
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
no prosze Cie... mowisz jakby nigdy nie zdarzyla Ci sie jakas wpadka...
jest jej lepiej wyrzucic to osobom, ktorych nie zna, prawda????? zyj z takim czyms
moze nie wiesz, ale Cie uswiadomie, ze alkohol "dochodzi", a nie jest tak, ze od razu masz bombe.......
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
LOL...

Chłopak sobie to wszystko zaplanował... Kupił wcześniej prezerwatywe mysląc (być moze sie uda) potem kupił dwa piwa, wiedząc ze masz słabą głowe i szybko sie upijesz (no i udalo sie)... Zrobił co planował i jest pewnie szczęśliwy...


A ja nie bede Cie tutaj pocieszał, bo trzeba bylo nie pić...

A do tego masz 15 lat a alkochol jest dostępny od 18 roku zycia...
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
Guru ma racje...z alko trzeba uważac czasami, szczególnie jak ma sie słabą głowe...bo jego pewnie po dwóch bro niewiele ruszyło.
 
Do góry