Kurtki zimowe

Studencik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Zima idzie Panowie (i Panie)! Pora założyć na siebie coś ciepłego - no i problem, nie bardzo mam pomysł co. Może coś zaproponujecie? Noszę się raczej na sportowo (co nie znaczy, że chodzę w dresach). Może wpadły Wam w oczy jakieś fajne kurtki zimowe? Mogą być jakieś alpinusy, campusy, ale i rbk czy inne nike.
 

gorus

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
jak zimowa kurtka to koniecznie gruba, puchowa, koniecznie biala no i z kocurem ;-)
 

lukhash1991

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
nie wiem, czy ta kurtka abercrombie będzie dobra na zimę ;p
wydaje mi się, że jest zbyt lekka..
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
A jakie propozycje macie na ten sezon? szukam dobrej kurtki sportowej na snowboard. to będzie moje pierwsze spotkanie z deską i nie wiem jaka kurtka i spodnie będą najlepsze. Jakie modele są najlepsze na śniegowe szaleństwo?
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Na snowboard koniecznie ciepła nieprzemakalna i nieprzewiewna kurtka :) Możesz też zainwestować w bieliznę termoaktywną - będzie cieplej. Na snowboard jeszcze dobrze by było jakby była kolorowa - widoczna z daleka ;-) Może taka Ci się spodoba.
 
B

benjamima

Guest
Moim zdaniem na deskę trzeba się ubrać warstwowo. A więc najpierw bielizna termoaktywna, na to dobry polar, i wtedy wystarczy "cienka" kurtka. Np taki Tilak - KLIK - po opisie widać, że ciuch porządny, a wygląd też niczego sobie. :)
 

Basti00

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
1
Porządne zimowe kurtki męskie w przecenach: http://www.majesso.pl/kurtki-meskie-cat-4.html
 
3

3but_zbanowany

Guest
Styczeń oraz luty to najlepszy czas na tego typu zakupy, ponieważ możemy spotkać szereg promocji i wyprzedaży,więc warto. Mi najbardziej podobają się kurtki trekkingowe. Są obecnie bardzo modne.
 
Do góry