Kurtka na narty i deskę nie droga, opinie.

lukashmsg

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Tu i Tam
Cześć to mój pierwszy post na forum. Kompletuję powoli odzież na wyjazd w góry. Upatrzyłem sobie kurtkę na narty w miarę przystępnej cenie i z tego co czytałem ma różności, które posiadają kurtki o wiele droższe.

Czy ta kurtka dla osoby początkującej przygodę z nartami będzie odpowiednia, niechcuał bym kupić czegoś co okaże się lipą, może ktoś zwas ją ma ?
http://sportowybazar...i-tec-p324.html
 

Basti00

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
1
Poszukaj czegoś od GEOGRAPHICAL NORWAY jeśli chcesz, żeby taka kurtka służyła Ci również na co dzień.
 

Sportowybazar_pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Kurtka jak najbardziej pasuje,nada się nie tylko na narty ale i na cały sezon ziomowy,więc polecam. Teraz masz u nas właśnie fajne promocje,więc gdybym mógł służyć pomoca to jestem dostępny na forum.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Można poszukać też na giełdach zimowych (ostatnio była w Katowicach).
Ale taka prawda, że sprzęt i odzież na narty/snowboard najlepiej jest kupować latem bo wychodzi o wiele taniej niż w sezonie :)
 

krisu89

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Polecam kurtki na narty z amazon uk
31J7r1OPHOL._.jpg
31z7WWmr%2B1L._.jpg
31yL1tGcjHL._.jpg

kliknij i zobacz więcej
 
C

C_S_

Guest
Zarówno bielizna termoaktywna jak i dobra kurtka z podpinką polarową będą dobrym rozwiązaniem jeśli mowa o kompletowaniu odzieży na wyjazd w góry. Szukaj w dobrych sklepach internetowych,ponieważ teraz masz ciekawe promocje z okazji zbliżających się świat.
 

pomelo

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
[SIZE=10.5pt]Warto spojrzeć na skiteam [/SIZE]pl Rzeczy teraz w super cenach, a w sezonie nie ma na rynku taniochy.
 

omisia

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dobrą odzież na narty, w ogóle cały sprzęt mają w Bikershop. W szoku jestem jak tanio teraz markowe kurtki mozna sobie zamówić, az się ciesze że wcześniej nie kupowałam bo zaoszczędzę połowę pieniędzy :) Zdecydowanie sprawdzają mi się kurtki Salomon, lubię tą markę jeśli chodzi o sprzęt i odzież narciarską bikershop.plkurtka salomon.jpg
 
Do góry