Kurtka męska szary Japan style

enirlo

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
28
upatrzylem sobie taka kurtke chcialem zobaczyc co o niej sądzicie czy nie za sztywna i wogole... piszcie co sądzicie tylko prawde:) ,,Japoński styl"d556b889563645aa877fa04.jpg e86c5a38e3bc8d57ebad7e1.jpg
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
To nie sa ubrania japonskie, tylko koreanskie. Inspirowane sa moda japonska, Japonia z reguly nie eksportuje swoich ubran nawet do wiekszych panstw, o PL nie wspominajac.
 
K

kinga_sc

Guest
Zamawiałam kiedyś taką bluzę-sweterek z allegro właśnie japan style i... materiał nadawał się co najwyżej na ścierkę do podłogi. Kiepskie wykończenie, wszędzie nitki itd... Firma nazywała się TOP... coś tam nie pamiętam.
 

enirlo

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
28
kurde :/ podoba mi sie ale nie wiem gdzie taka kupie jak nie na allegro :/
 

enirlo

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
28
na allegro koles dostal pochwaly to moze nie bedzie zle :p bardzo mi sie podoba
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
już był kiedyś temat o tej bluzie, ktoś tam szukał czegoś właśnie na suwaki nieregularnie rozmieszczone i z kapturem, i był typ, który kupił dokładnie tę bluzę, którą ktoś mu z allegro linkiem podesłał, a potem pojawił się za kilka dni i napisal, że jednak wszystko było okej, pomimo średnio dobrze zapowiadającej się 'marki' 'japan style'   BB) tzn jakościowo było okej i był zadowolony 
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
eee, :cenzura: to jest! zapodajcie jakies namiary na tą kurtko/bluze
 

trist

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
producent tych ubrań nazywa sie YesStyle. są to ciuchy z Hong Kongu, inspirowane modą z Japonii, Tajwanu i Korei. mają też siedzibę w Stanach, skąd wysyłają na cały świat. nie wiem gdzie, oprócz allegro, można w Polsce je kupić. mnie osobiście się nie podobają, no i dodatkowo takie opinie jak w/w o jakości nie zachęcają do kupna.
 
K

kinga_sc

Guest
Ogólnie ciuchy importowane z Japonii, czy Chin są kiepskiej jakości. Nie czarujmy się.
 

amantris

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Mi bluza się bardzo podoba. ;]
Ale powyższe opinie dają do myślenia.
Jak zakupisz to daj znać jaka jakość. :p
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
Ogólnie ciuchy importowane z Japonii, czy Chin są kiepskiej jakości. Nie czarujmy się.
Bullshit. Ubrania japonskie sa jednymi z najdokladniej zrobionych i najbardziej wytrzymalych. Przy uzyciu najlepszych materialow, ale tak jak wspomnialem wczesniej- oni ich nie eksportuja. Co do Chin- zgadzam sie. Na przyszlosc naucz sie rozrozniac te dwa kraje, bo dzieli je przepasc gospodarcza. Brak wiedzy na jakis temat nie jest grzechem, ale wprowadzanie innych w blad przez swoja niekompetencje, to jest zaje bisty egoizm, nie sadzisz? Wiec- najpierw wiedza złotko, potem komenty plz.
 
K

kinga_sc

Guest
Bullshit. Ubrania japonskie sa jednymi z najdokladniej zrobionych i najbardziej wytrzymalych. Przy uzyciu najlepszych materialow, ale tak jak wspomnialem wczesniej- oni ich nie eksportuja. Co do Chin- zgadzam sie. Na przyszlosc naucz sie rozrozniac te dwa kraje, bo dzieli je przepasc gospodarcza. Brak wiedzy na jakis temat nie jest grzechem, ale wprowadzanie innych w blad przez swoja niekompetencje, to jest zaje bisty egoizm, nie sadzisz? Wiec- najpierw wiedza złotko, potem komenty plz.
Ciekawe, bo kupowałam na allegro sweterek szaro-popielaty róż w stylu właśnie JAPAN, na obrazku śliczny. Gruby i ciepły. 100% bawełny. Zapomnieli dodać, że te 100% bawełny posiada sporą domieszkę wiskozy i poliestru... Poza tym materiał jest kiepskiej jakości, wykończenie także. Wszędzie siepiące się nitki, do tego niedokładnie zszyty i rozpruł się w czasie zakładania z boku. I nie mów mi złotko, bo tak możesz mówić do swojej panny którą bzykasz a nie do mnie to primo. A co się tyczy mojej kompetencji to współpracowałam 2 lata z firmami odzieżowymi i posiadam jakąś tam wiedzę w tym temacie. Wracając do mojego sweterka. Wysyłka była z JAPONI!!! Na metce Made in Japan!!! Więc...?



EDIT:
ciekawe dlaczego firmy sprzedające tego typu ubrania mają aż taką dużo ilość negatywów?

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=10580026&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_all

Firma od której zakupiłam bluzkę zamknęła konto i zapewne otworzyła nowe, gdyż posiadać zaledwie 70% pozytywów dobrze nie świadczy. Wychodzę z założenia, że to ta firma:

http://www.allegro.pl/item1076915534_japan_style_swietny_sweter_kolekcja_spring_2010.html

bo tylko oni mięli wtedy ten typ sweterków.
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
Wiec poprosze link do tej firmy, bo firmy "Japan Style" sa złotko z Korei. A to, ze pracowalas w branzy odziezowej =/= temu, ze ogarniasz japonska mode^_^. Sam mam kolezanki, ktore kupowaly z allegro "japan style" i tak samo jak ty płakały, ze sa kiepskiej jakosci. I zgadnij co- ja z tym nie polemizuje, bo jak wczesniej mowilem, to nie sa ubrania z Japonii. Jezeli mi udowodnisz, ze sa, pogadamy dalej. A teraz czekam na link, a jak nie to stfu& go outside :)
 
Do góry