Kurs maturalny z bilogii

MariuszCzuk

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Szukam osób które chcę się zapisać na kurs maturalny z biologii rozszerzonej!!! :109:

W żadnej szkole go nie ma!

OStatnią szansą jest ta placówka w której teraz jestem. Podobno zapisało się już 6 osób a musi być 10, żeby kurs ruszył.

JEśli macie kogoś znajomego polećcie mu zapis na biologię rozszerzoną do AP EDUKACJA w Krakowie na ul. Szewskiej 14. :123:

Problem polega na tym, że tu i tam są zapisane po 2-3 osoby i kurs nie rusza. A jakby tak wszyscy przeszli do jednej szkoły to nareszcie mógłby się rozpocząć.

Czekam już 3 miesiące i nici!! :120:

Kurde bo nie dostane się na studia :310: do DZIEŁA!
 

Bax23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja niestety przygotowuję się do matury z chemii więc muszę pozostać głuchy na Twoje błagalne wołanie ;) Ale dam znać kumplom z klasy - parę osób zdaje to cholerstwo na maturze, to może ktoś będzie chętny. A nie wiesz może czy w AP Edukacji w Krakowie maja też kursy z innych przedmiotów (typu fizyka, chemia) ?
 

alinka106

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam,

Ja tez szukałam przygotowania z biologii rozszerzonej i faktycznie jest krucho:/

Mało ludzi jest chętnych. Uczelnie proponują kursy przygotowujące do egzaminów ale nie do matury.

Jak sie zapisywałam to uprzedzono mnie że może być mało osób. Pewnie bylibysmy w jednej grupie :D gdyby ruszył.

Ja z koleżankom ubłagayśmy Dyrektorkę tej szkoły, żeby dała nam namiary na nauczycielkę. Zapłaciłysmy o 200zł więcej ale mamy tak jakby korki indywidualne.
Spróbuj też tak zrobić:).

Możesz dołaczyć do nas ale uprzedzam,że mamy wysoki poziom :p.
Idź poprostu do Sekretariatu tam na Szewskiej do AP Edukacja i poproś o dopisanie do naszej grupy.

To i tak taniej ci wyjdzie niż u wykładowcy.
Studenci nie wiele więcej umieją i nie mają zdolności do przekazywania takiej wiedzy, więc odradzam korepetycje u nich.

pozdrawiam :) Alka
 

MariuszCzuk

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja niestety przygotowuję się do matury z chemii więc muszę pozostać głuchy na Twoje błagalne wołanie ;) Ale dam znać kumplom z klasy - parę osób zdaje to cholerstwo na maturze, to może ktoś będzie chętny. A nie wiesz może czy w AP Edukacji w Krakowie maja też kursy z innych przedmiotów (typu fizyka, chemia) ?


Napewno mają ale o to musisz już pytać w oddziale. A co wybierasz się na UJ, na jaki wydział? Ja chcę startować na medycynę. Tylko z tymi kursami jest krucho ale faktycznie zobaczę co da się tam zrobić i może skorzystam z propozycji Ali.
Poczekam do świąt. W sumie nie jest tak źle z moją wiedzą ale zawsze to lepiej jak ktoś coś podpowie.
 
Do góry