Status
Zamknięty.

Ola.Ola

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Znalazłam kurs języka chińskiego w Warszawie, ale zastanawiam się czy w ogóle jest sens wybrać się na taki kurs? Jak myślicie?
 

Juliette4

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pewnie, że warto :) Jest to bardzo trudny język, ale coraz więcej ludzi się go uczy. Jeżeli Ci się nie spodoba, zawsze możesz zrezygnowac.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Jasne ze warto, jak Chiny przylacza w niedalekiej przyszlosci Rosje a zaraz potem Polske do swojego terytorium przyda sie jak znalazl.


:tak:
 

Ola.Ola

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Zdecydowałam się na ten kurs i muszę przyznać, że było naprawdę fanie, chociaż wg mnie jak już ktoś się zdecyduje to musi mieć w sobie dużo determinacji i jednak poświęcić trochę czasu na naukę, więc nie pozostaje mi nic innego jak kontynuować lekcje chińskiego :) na szczęście w Centrum Języka Chińskiego są cały czas prowadzone zajęcia, więc mogę kontynuować naukę w tym samym miejscu.
 

DobreRowery

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem jak najbardziej warto,tylko z góry należy uprzedzić ze język chiński nie należy do prostych i ludzie uczą się go całymi latami,więc pozostaje życzyć tylko wytrwałości.
 

mika1111

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja sobie ostatnio kupiłam fiszki do nauki chińskiego, ale póki co przyswajanie słówek idzie mi marnie. Mam nadzieję, że Tobie się uda opanować ten język i tego właśnie Ci życzę:)
 

Ola.Ola

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Dziękuję za słowa wsparcia :) Wytrwałości i systematyczności życzę wszystkim, którzy uczą się języka chińskiego
 
Status
Zamknięty.
Do góry