Kurier

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Jestem na etapie poszukiwania nowej firmy kurierskiej z którą chce podjąć współpracę, wszystko przez to że w poprzedniej firmie zbyt często zdarzało się że paczki mi ginęły, szczególnie w okresie świątecznym. Możecie mi polecić jakieś firmy?
Z jakich firm kurierskich korzystać?
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A słyszeliście może o tym kurierze ainkurier.pl ? Ja spotkałam się z bardzo pozytywnymi opiniami na jego temat. Ze strony dowiedziałam się, że są bardzo szybcy. Przesyłki na terenie Europy dochodzą w ciągu 3-5 dni roboczych. Poza tym klienci mogą monitorować drogę powierzonej przesyłki, co jest dużym udogodnieniem. Ponadto ich usługi są w wyjątkowo przystępnych cenach.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
To zależy gdzie chcesz te paczki wysyłać. Tylko na terenie Polski, czy też zagranicę?
Jeśli podpisujesz umowę z firmą na jakąś dłuższą współpracę, to powinno być taniej, ale to już się musisz dogadać. Sprawdź sobie różne oferty i porównaj. Z tego co wiem w tym ain mają nieco taniej, bo działają na zasadzie brokera kurierskiego.
 

Fazoo

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Tutaj masz link do najlepszego miim zdaniem kuriera http://dobryzarobek.pl/index.php?id=b03cc3da29a3d3264dac44598565dad7 tam wszystkiego się dowiesz.
 
D

Darful

Guest
Pisałem już w tym temacie,jednak powtórzę -polecam firmę kuriernet.pl
Korzystam z ich usług i jest zadowolony
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Ja też słyszałam o AIN. To zdaje się nie jest to kurier a firma brokerska. Raz czy dwa razy zamawiałam u nich przesyłkę, nie narzekałam. Jedno co mi się spodobało to możliwość sprawdzenia ceny przesyłki u nich na stronie. Nie było niespodzianek ile trzeba było zapłacić.
 

Smakoszyki

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Akurat o tej firmie nigdy nie słyszałem,wiec nie moge napisać czy faktycznie jest dobra i sprawdzona. Przejrzyj różne oferty i na pewno znajdziesz coś dla siebie.
 
M

margarita_3

Guest
A ja ain kurier znam i nawiązując do wcześniejszej wypowiedzi - jest dla mnie podstawą możliwość orientowania się jaka będzie dokładnie cena przesyłki dlatego cenię sobie ten kalkulator kosztów na ich stronie :) Po prostu nie lubię niespodzianek...
 
Do góry