kurde sprawa sie rypła;(

przemyslawus2

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu
w poniedzialek chyba bede u jej mamy i ona napewno bedzie sie widziala ze mna. co moge zrobic aby chociaz troche wyprostowac tą sprawę? pomozecie?
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Kiedyś pisałem Ci żebyś na jakiś czas odpuścił sobie związki, mogłeś posłuchać, niemiałbyś teraz takich problemów.

Rozumiem że sprawy łóżkowe również omawiasz ze znajomymi?

Czy wyście upadli na głowę? ile wy macie lat, 10? dzieci w przedszkolu lepiej potrafią się dogadywać.

Mózg to nie samochód, im większy przebieg tym lepszy, tak łatwo nie popsujesz go więc może warto go czasami użyć? zamknij przeglądarkę i pomyśl, to naprawdę nie boli.
Hauser jednak miał rację, nie wszystkim związki są pisane.

Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, najlepiej szczera. Powinna załagodzić konflikt, a raczej zrobi to na pewno, tylko pamiętaj, podczas niej również musisz używać mózgu.

Pozdrawiam i powodzenia życzę.
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
w poniedzialek chyba bede u jej mamy i ona napewno bedzie sie widziala ze mna. co moge zrobic aby chociaz troche wyprostowac tą sprawę? pomozecie?

Zmienić się? Zacząć dobierać w swoim towarzystwie ludzi którzy nie są debilami? Odciąć się od tego co mówią i co robią, a przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie co jest dla mnie ważniejsze "ona" czy "oni".
 
N

NaSzczycie

Guest
idź na spontan i nie przejmuj się jak nie wyjdzie;dd znajdziesz sobie lepszą laske ;dd a ona później dowie się co straci:))
 
N

NaSzczycie

Guest
po prostu bądź sobą:))nie udawaj kogoś innego bo na pewno ją stracisz;pp
 

przemyslawus2

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu
jednak dzis nie bylem, prawdopodoobnie jutro bądż sroda... mam pytanie do dziewczyn glownie... co byscie zrobily gdyby chlopak przycisnal was do sciany i zaczal calowac?? prosze o odpowiedzi... musze probowac az do skutku
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
Gwałt, upokorzenie, rozpacz, bezsilność.
Za taki pomysł dałbym Ci chętnie w mordę. Niestety nie mogę.
 
N

NaSzczycie

Guest
ja już do końca życia bym się do ciebie nie odezwała:)) a nawet zaczęła bym sobie szukać lepszego chłopaka:)) odpuść sobie:dd
 

przemyslawus2

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu
nie chodzi mi o calowanie takie dlugie tylko o przytrzymanie lekko przy scianie i danie calusa i powiedziec aby wkoncu mnie zauwazyla...
 
N

NaSzczycie

Guest
podtrzymuje swoje zdanie;)) podpisuję się krwią pod własnymi słowami;dd na jej miejscu bez obrazy ale dawno już bym dała ci do zrozumienia że nic z tego:))
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
Ludobójstwo, nazizm, rasizm, dyktatorstwo. Kto się bawi dalej ?

Stosowanie siły, w jakiejkolwiek relacji z kimkolwiek uważam, za coś co należy tępić. Być może dla Ciebie wartości są czyś kompletnie abstrakcyjnym.
I złamałbyś sobie rękę, internetowy napinaczu.
Bla bla, bla. Taka dialektyka mnie bawi. Bo w necie każdy może określić, każdego "napinaczem", ale różnimy się tym, że mnie coś realnie obrzydza, a Ty dopuszczasz jawne zło, bo skoro Cię to nie oburza to znacyz, że tolerujesz. Nie kumasz tego, nie kminisz? Masz moją litość nad własną pustką aksojologiczną. Lituję się nad Tobą i nad Twoim emocjonalnym ubóstwem.
 
Do góry