Kurde! obawy..

reymo

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czesc :) Tak wiec mam takie pytanko bo dzisiaj dziewczyna mi napisala ze miala nudnosci i zbieralo jej sie na wymioty i ma podwyzszona temp. a okres ma dostac w niedziele i troche sie nie pokoje ale juz wyjasniam cała sytuacje.
Kochamy sie jakies 2 miesiace oczywiecie dziewczyna bierze tabletki antykoncepcyjne kochalismy sie dopiero po zjedzenu pierwszej paczki po czym dopiero wtedy pozwolila mi na kochanie sie bez prezerwatywy no i musialem sprawdzic jak to jest i zostalem w niej do konca zdazylo mi sie to jeszcze raz jakies 3-4tygodnie temu :p poźniej juz stosowalem stosunek przerwany bo jakos jeszcze nie mam pewnosci co do tych magicznych tabletek i kurde teraz wlasnie mi mowi ze dzis miala takie objawy i powiem ze troche sie zestresowalem :p i pytam sie was czy moga to byc objawy ciazy ?? czy moge spac spokojnie ?? :p
 

glamour92

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nudnosci nie zawsze moga wskazywac na ciaze. Niech Twoja dziewczyna zaobserwuje swoj brzuch i piersi. Jesli poczuje mala kuleczke w brzuchu albo widoczne zyly na piersiach moze to wskazywac na ciaze. Jednak radzilabym zrobic test ciazowy.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Nudnosci nie zawsze moga wskazywac na ciaze. Niech Twoja dziewczyna zaobserwuje swoj brzuch i piersi. Jesli poczuje mala kuleczke w brzuchu albo widoczne zyly na piersiach moze to wskazywac na ciaze. Jednak radzilabym zrobic test ciazowy.


Poczuje małą kuleczkę w brzuchu? :mruga:
 

jetfemme

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
### zdrap to się dowiesz
na nudności ciążowe jest jeszcze za wcześnie. test ciążowy należy zrobić kilka dni po czasie w którym miała wystąpić miesiączka.
może siedziała za długo na słońcu i ma udar po prostu :) moim zdaniem możesz spać spokojnie :p
 

didi89

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
kuleczke ?? wtf !! ??

Skoro przyjmowała tabletki regularnie o żadnej nie zapomniała, nie zażywała leków które osłabiają działanie tabsów to nie ma się czego bać. Z Twojego postu wynika , że od niedawna zażywa tabletki anty więc miesiączką może się spóźniać. aaa i możecie się kochać bez prezerwatywy i do końca , gdyż tabletki hamują owulacje czyt. jajeczkowanie. Co wyklucza zajście w ciąże.
 
Do góry