Kuracja maseczkowa

Pati2002

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
120
Punkty reakcji
0
Postanowiłam lepiej zadbać o swoją cerę :).

Wpadłam na pomysł, żeby raz na tydzień czy dwa zrobić sobie kurację: nałożyć kilka maseczek z rzędu (o różnym działaniu np oczyszczającą, ściągającą i na naczynka).

Jak sądzicie czy nie będzie to niezdrowe dla skóry? Może ktoś tak robi? :)

Z góry dziękuję za pomoc ;).
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Lepiej wybrać się na kompleksowy zabieg do kosmetyczki, albo użyć jednej dobrej maseczki do Twojej cery dwa razy w tygodniu. Nie wiadomo jak składniki tych maseczek wpłyną na siebie.
 

Pati2002

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
120
Punkty reakcji
0
Hmm może i masz rację. Jednak żeby zadziałała np maseczka nawilżająca lub na naczynka najpierw trzeba ją oczyścić, stąd ten pomysł. Zastanawiam się czy kosmetyczki analizują dogłębnie składy maseczek przed nałożeniem.

Ile średnio kosztuje taki zabieg u kosmetyczki i jak długo trwa? Nie wiem czy byłabym w stanie chodzić do niej co tydzień czy dwa.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
To zależy od rodzaju zabiegu, od 100-500zł. Ale na takie zabiegi nie trzeba chodzić często. No i nie są to zwykłe maseczki a różne preparaty jednej firmy połączone w jedną specjalną kurację. Czas trwania zależy od tego co wybierzesz, przygotuj się na 2 lub 3godziny.

Ma sens twoje myślenie, ale może nie pod rząd. Może spróbuj przez kilka dni codziennie robić inną maseczkę.
 

Pati2002

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
120
Punkty reakcji
0
Spróbuję :). Mam cerę naczynkową i szukam sposobu, żeby pozbyć się czerwonego nosa i policzków... :/

Ciekawe czy są z jakiejś firmy różne maseczki z jednej serii. Wtedy nie zaszkodziłoby chyba nałożenie ich jedna po drugiej.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Wiesz co -ja mogę Tobie polecić fajny zabieg,który jest bardzo pomocny na takie problemy.
Zwłaszcza ze jest skuteczny i cera naprawde sie poprawia a naczyna zanikaja.
Zabieg nazywa sie bardzo fajnie-bo Magia róży ;) i jak mieszkasz w stolicy to można go wykonac w gabinecie ELite.
 

Pati2002

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
120
Punkty reakcji
0
Mieszkam, więc bardzo dziękuję za radę ;).
Ci również miss.sunshine :).
 

Nika_800

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Też uważam że najlepsze efekty daje maseczka zrobiona u profesjonalistów. Raz poszłam do spa ce-ce na maskę dla cery naczynkowej (Frutti di Bosco), żeby sprawdzić, czy rzeczywiście warto w to inwestować i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że tak, warto :)
 

Pati2002

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
120
Punkty reakcji
0
Były widoczne efekty po tych kuracjach? Jak dzięki temu nie będę miała buraczanej twarzy, na pewno pójdę :D.
 

Nika_800

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Były widoczne efekty po tych kuracjach? Jak dzięki temu nie będę miała buraczanej twarzy, na pewno pójdę :D.

U mnie zaczerwienienia zniknęły od razu po zabiegu, miałam taką gładziutką skórę... I efekt nadal się utrzymuje, już tak się nie czerwienię na zimnie i wietrze :) Zajrzyj na stronę spa cece, mają tam różne zabiegi dla cery z problemami. A czy bierzesz witaminę PP? To też pomaga na delikatne naczynka.
 

Pati2002

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
120
Punkty reakcji
0
Nie biorę. Muszę iść do apteki, może mi poradzą jakiś suplement na naczynka :). To super, że tak długo efekt się utrzymuje, muszę iść na ten zabieg ;).

Widać mi naczynka cały czas. Nasila się kiedy jest zimno lub bardzo ciepło, a kiedy napiję się winka jest masakra... :/

Dzięki wielkie za pomoc. Odzyskałam nadzieję, że to zwalczę w końcu :p. Do tej pory używałam tylko kremów i zero efektów...
 

Nika_800

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Nie biorę. Muszę iść do apteki, może mi poradzą jakiś suplement na naczynka :). To super, że tak długo efekt się utrzymuje, muszę iść na ten zabieg ;).

Widać mi naczynka cały czas. Nasila się kiedy jest zimno lub bardzo ciepło, a kiedy napiję się winka jest masakra... :/

Dzięki wielkie za pomoc. Odzyskałam nadzieję, że to zwalczę w końcu :p. Do tej pory używałam tylko kremów i zero efektów...


Nie ma za co. Daj znać jak poszło :eek:k:
 
Do góry