Kupno nart

hakker

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
witam serdecznie! mam w planach kupić narty bo moje są za małe :( kiedy najlepiej opłaca się kupić narty? po sezonie czy w lecie?? Bo chyba nie przed sezonem bo pewnie są najdroższe.
 

hakker

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
też tak myślałem ale może po sezonie będą chcieli sprzedać towar który nie sprzedali na dany sezon i chcą szybko sprzedać narty.
 

jaro13

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z przedmówcą w jednej kwestii. Narty, czy snowboard(ogólnie tani sprzęt zimowy) można najkorzystniej kupić w lecie. Tylko, że albo trzeba mieć 130cm wzrostu, albo 210cm:). Zorientowani klienci wyszukują dobrych okazji w sezonie, gdzie można bez problemu dostać każdy sprzęt. Ci "cfańsi :bag: " kupują latem i jeżdżą na tym co pozostało - czytaj shit :D :D :D
Ja polecam kupno dobrego i taniego sprzętu w sezonie a nie po nim.
 

ania_mar

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja śledzę ceny sprzętu od maja i powiem szczerze, że najmniejsze różnice jakie zauważyłam są w sklepie Presto. Jeszcze teraz można sobie tam kupić sprzęt po niskiej cenie. W pozostałych sklepach ceny poszły już o kilkadziesiąt złotych w górę. Może to jest już na rozpoczęcie sezonu, a może zbliżające się święta.
 
B

benjamima

Guest
najlepiej narty kupić w bieżącym okresie ( tzn wrzesień-październik ), bo sklepy uruchamiają sprzedaż, ale ludzi jest na tyle mało, że ceny są niskie. Jeśli chcemy jeszcze zaoszczędzić, bo np jeździmy raz do roku, można kupić narty używane. Nie chcę się powtarzać, bo już się tu wypowiadałem na ten temat, ale jeśli ktoś jest zainteresowany używkami warto zobaczyć na dobrenarty.pl - ten sklep od niedawna uruchomił sprzedaż ( za równo tradycyjną jak i internetową ). Ja w tym roku wybieram deskę, i czekam aż wprowadzą do oferty snowboardy, a kontaktowałem się z nimi, i wiem że nastąpi to jakoś w okolicy kilku najbliższych tygodni...
 
Do góry