kupno mieszkania w gdyni

wrobkuba

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Chcialem przeprowadzic sie do Gdyni bo otrzymalem prace i szukam nowego mieszkania na strzyzonym osiedlu.Ponadto zeby w poblizu bylaszkola i przedszkole.
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
a jakaś konkretna dzielnica Cię interesuje? Czy ma być nowe czy używane? Warto pochodzić po forach regionalnych i tam popytać
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
No własnie, jeśli masz upatrzoną jakąs dzielnicę, to łatwiej coś dodradzić, no i jakie ma to być mieszkanie, małe, czy większe? Może wolisz bezczynszowe, albo w grę wchodzi również segment.
 

wrobkuba

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
BandaiWanda napisał:
No własnie, jeśli masz upatrzoną jakąs dzielnicę, to łatwiej coś dodradzić, no i jakie ma to być mieszkanie, małe, czy większe? Może wolisz bezczynszowe, albo w grę wchodzi również segment.
Mnie potrzebne jest mieszkanie do 50m2 nowe na strzyzonym osiedlu a w poblizu szkola i przedszkole bo mam w takim wieku dzieci.Cos Slyszalem o Osiedlu Redlowo ze tam solidnie buduja moze cos Wam wiadomo na ten temat/dewelopera/?
 

wrobkuba

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wlasnie wplacilem na mieszkanie na Os.Redlowo i wiem ze sa jeszcze wolne mieszkania wiec warto sie tam wybrac.Przyznaje ze zostalem mile zaskoczony takim podejciem do klijenta ,mysle ze w terminie tez otrzymam kucze wiec polecam tego dewelopera.
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
szybki jesteś :D, a kto tam buduje? Znajoma mieszka w Karwinach to jest obok Redłowa i mówi, że to bardzo fajna okolica
 

wrobkuba

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
eddekk napisał:
szybki jesteś :D, a kto tam buduje? Znajoma mieszka w Karwinach to jest obok Redłowa i mówi, że to bardzo fajna okolica
Jak mam cos dobrego na oku to szybko podejmuje decyzje w tym wypadku mieszkanie.Wiele przesledzilem opini o tym deweloperze JWC i lokalizacja jest super wiec taka moja decyzja.Mam w zasieguco mnie interesowalo szkola i przedszkole.
 

wrobkuba

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
BandaiWanda napisał:
Poszukaj na stronach dewloperów i przez ogłoszenia, tutaj znalazłam ogłoszenia nieruchomości z Gdyni - warto poszperać. Kaze mieszkanie powinno być opisane - tzn, jego lokalizacja, i jaka infrastruktura znajduje się w okolicy.
wrobkuba napisał:
Poszukaj na stronach dewloperów i przez ogłoszenia, tutaj znalazłam ogłoszenia nieruchomości z Gdyni - warto poszperać. Kaze mieszkanie powinno być opisane - tzn, jego lokalizacja, i jaka infrastruktura znajduje się w okolicy.
zapewne oferta dewelopera JWC jest bardzo atrakcyjna budownictwo w wysokim standarcie.Lokalizacja jest super w otoczeniu domow jednorodzinnych.
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
w sumie racja, mi się tak najczęściej zdarza, że pierwszy wybór jest tym najlepszym, a myślę że decyzji o zakupie od tego dewelopera nie będziesz żałował bo już swoją pozycję ma na rynku i buduje w całej PL
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
W przypadku zakupu nieruchomości pierwszy wybór nie może być najlepszy z prostej przyczyny. Najpierw trzeba pochodzić, pooglądać, mieć rozeznanie w temacie. A dopiero przystąpić do zakupu.
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
niby racja, ale czasami jest tak że czas nagli i trafi się jakaś fajna okazja, sam nie raz tak miałem, że kupiłem coś pod wpływem chwili (np. samochód) i tak się później układało, że się okazywało,że to był super zakup, chociaż decyzja była nagła.
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
wrobkuba, jakie ceny? Redłowo to jedna z najlepszych dzielnic Gdyni, wiec podejżewam, że nie małe!
 

rysiekszczyg

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
ramonaona napisał:
wrobkuba, jakie ceny? Redłowo to jedna z najlepszych dzielnic Gdyni, wiec podejżewam, że nie małe!
z wypowiedzi innych uzytkownikow blogu wynika ze cena 6810 za metr 2 wiec podpowiadaja ze ceny sa do negocjacji.Zapewne zawsze jest mozliwosc cos uzyskac dlatego warto porozumiec sie z przedstawicielem dewelopera.

rysiekszczyg napisał:
wrobkuba, jakie ceny? Redłowo to jedna z najlepszych dzielnic Gdyni, wiec podejżewam, że nie małe!
z wypowiedzi innych uzytkownikow blogu wynika ze cena 6810 za metr 2 wiec podpowiadaja ze ceny sa do negocjacji.Zapewne zawsze jest mozliwosc cos uzyskac dlatego warto porozumiec sie z przedstawicielem dewelopera.
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
z tego co znalazłem na stronie inwestycji to będzie niezły standard tych mieszkań, cena więc mnie wcale nie dziwi jak na takie mieszkanie (apartament)
 

gregbutt

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
rodzinka mieszka na Redłowie, bardzo fajna okolica. Można naprawdę pozazdrościć lokalizacji, wszędzie w zasadzie pieszo można dojść. Myślę, że to jedna z fajniejszych dzielnic gdyni
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
W gdyni na Redłowie bardzo fajne osiedle się buduje albo już wybudowało (dawno nie byłem w Trójmieście), Rezydencja Redłowo bodajże się nazywa.
 

Jakaśtam2

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
1
kometon napisał:
W gdyni na Redłowie bardzo fajne osiedle się buduje albo już wybudowało (dawno nie byłem w Trójmieście), Rezydencja Redłowo bodajże się nazywa.
a ja sprzedaję mieszkanie, m3, w Gdyni, na Orłowie. nie chcę na razie załatwiać tego przez pośrednika, bo za dużo to kosztuję. na razie wrzuciłam na [tu był link] i poszło na wiele serwisów w internecie, ale zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić
 
Do góry