Kupie..

Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
Kierownice do pc, używaną ale działającą :D
na allegro same jakies lipy :p
moze ktos ma a juz mu sie znudziła? :D :sexy: :sexy: :sexy:
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
ale no wiesz mialam pare nie miłych przygód z allegro i teraz boję się cokolwiek kupowac, nawet jeśli sprzedawca nosi miano `super sprzedawcy`..
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Aha... chyba że tak, ja nie miałem jeszcze zadnej nie milej akcji, byly 2 ale blad z mojej strony <_<, to weź sobie przesyłke za pobraniem ;) bedzie pewniej napewno.
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
No właśnie, roznie to z tym jest :/
Zalezy jak sie trafi, ale zeby sie na super sprzedawcach zawodzic to juz przesada..

Ponawiam więc..
Ma ktoś a nie uzywa? :)
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
no ja kupiłem mp4 i nie tak ona miała działać(miało byc tak pięknie) a się okazało że słaba jakosc w sumie dzwięku itd.
i był to super sprzedawca.
nie mam kierownicy na zbyciu:)wole rpgi i rtsy:)
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
No no xD
Ciekawe tylko czemu takie drogie :p :(
Nie wiem, nie znam sie ale nie jestem wymagająca bo sie na tym kompletnie nie znam lubie gry samochodowe ( :sexy: ) i chciałam miec dlatego chcę jakąś używaną byle by było z nią wszystko ok :p

No właśnie, nie warto już ufac allgero, żeby super sprzedawca zawodził to na prawdę coś nie tak..
Albo opisze produkt tak niezrozumiale, że na prawdę nie wiadomo co działa, a co nie :]
Yy..
W koncu się wkorze i pójdę na giełdę, tyle że tam jeszcze gorzej niz z allegro bo na tym 2 można jeszcze się domagac zwrotu a giełda.. oh
 

Adaś90

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
421
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Okolice Wawy&kujawskopomorskie
wejdz na www.skapiec.pl tam sobie poszukaj kierownic
napoleon.gif
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Lubisz samochodówki w stylu nfs'a - czy w stylu Toci...?
Bo jak nie masz 100zł na kierownice, a nie grasz w realistyczne symulatory jazdy to kup gamepada za 20 zł. Do zręcznościówek jest lepszy...
 

szybki2005

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław City
pad a kiera to nie to samo, polecam jakiegos najtańszego Logitecha nowego, używanych ludzie raczej nie sprzedają, chyba że się rozlecą...;]



a co do Allegro, to nie piszcie glupot, ja jeszcze nie miałem nieudanej transakcji;] zawsze mozna zadac pytanie, zadzwonic, ew. odebrac osobiscie i sprawdzic, a jak cos nie gra to odesłać i on musi oddac kase takie prawo jest;)
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
No własnie ja wole kierownice :D
Ja miałam już nieudana transakcje, wiesz jeśłi ktoś nie ma czasu jeździc dopytywac się w szczególności, jak jest daleko, nie zawsze jest ktoś w domu, by odebrac osobiście, zawsze dzwoniłam :]
 
Do góry