kupie ksiazki "informatyczne"

B

bladeer

Guest
zakupie ksiazki nie wazne w jakim stanie. nie interesuja mnie jakies poradniki jak zrobic usera w windowsie .. raczej bardziej zaawansowane tematy. programowanie (glownie c++ php mysql java webmastering) sieci systemy operacyjne.. ich budowa itp..
budowa komputera , sposob dzialania mikroprocesorow ich budowa.. itp it'd. jesli masz jakiekolwiek ksiazki poradniki o "informatyce" (nie koniecznie tematy wypisane wyzej ) napisz na tomasz.kowalczyk94@gmail.com ewentualnie na priv lub w tym temacie.

nie bede ukrywal ze wolalbym kupic wieksza ilosc.
 
B

bladeer

Guest
właśnie narazie korzystam z ebooków .. niewygodnie się je czyta.. świeci po oczach i wgl. jestem przyzwyczajony do książek ;)
 

e m m

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
M a z o w s z e.
Rozumiem, ja osobiście odzwyczaiłem się od papierowych książek, czytam ebooki i to w ilościach hurtowych, poszukam na pendrive coś na temat który Cię interesuje, z racji wykonywanego zawodu mam gdzieś sporo tego typu książek, no niestety w wersji tylko elektro.
 

marcin.055

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Mam Symfonie C++ Grębosza ( wersja w twardej oprawie, 2 tomy, wersja standard, stan bdb, korzystałem z 1 tomu. ) Teraz ładnie leżą na półce. Podaj cenę to zastanowię się.
Jeszcze mam hacking zdemaskowany, oprawa miękka.
 
B

bladeer

Guest
Niestety ale symfonie c++ przerobiłem 1 tom i połowę drugiego (z ebooka) więc raczej mi się nie przydadzą .. ewentualnie ten "hacking zdemaskowany" choć szczerze mówiąc to nie to co mnie interesuje... zobaczymy czy ktoś inny jeszcze coś zaproponuje i jak coś dam znać na priv ;)

[color=#fafafa !important][/color]
small-logo.png
 
Do góry