Kumulacja w TOTKA 12 mln- co byście zrobili z taką kasą? :)

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Tylko jak tak teraz myślę nad tym wszystkim, to zainteresowałaby się mną mafia :D Więc pierwsze co, wynająć ochronę, kamery i systemy anty-włamaniowe :D
A potem jak już pisałem dawno - zachcianki, praktycznie nowy domek(cały wyremontowany na bogacko, ten w którym teraz mieszkam) i jakaś spoookojna działka, z letniskowym, pięknym, drewnianym domkiem gdzie również byłoby wszystko :D . Reszta do Huberta na procent, żyjemy sobie z odsetek, olewam praktycznie szkołę, bo nawet moje wnuki są ustawione do końca życia i codziennie do Kościoła na mszę, podziękować :D No, może nie codziennie, ale na pewno co tydzień... (Tsa, wiem, jestem dziwny, ale w tym okresie na pewno bym o Bogu nie zapomniał :D)
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
Własny dach nad głową, wycieczka dookoła świata, wyremontowanie rodzinnego domu,pewnie jakieś ciuchy, gadzety itp. Wiadomo ze ceść na procent do różnych banków by moc spokojnie żyć z odsetek :)
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
moze malo orginalne, ale do baku i zyje z procentow.

:D
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Kupiłbym działkę gdzieś w lasach na południu, tam bym zbudował sobie drewniany domek. Oczywiście kamery itp. rzeczy tak na wszelki wypadek. Wymieniłbym kasę na złoto(z roku na rok coraz droższe). Trochę bym zostawił na wycieczkę po azji,ameryce srodkowej i południowej i europie.
jakąś tam sumkę rzuciłbym na rzecz szkół w których się uczyłem i miejscowości gdzie się wychowałem. I tak by mi jeszcze zostało. ;)
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Pomógłbym jakiemuś schronisku dla zwierząt, pewnie też chorym dzieciakom.
Fajny samochód, fajne mieszkanie i domek. I pewnie jakis biznes ;)
 
Do góry