Kujonki

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Okulary przeciwsłoneczne za 6zł? :lol: Nie lepiej kupić na odpuście? :p
Osobiście nie polecam chyba, że dla szpanu.
 

zielonyogrodnik

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
No ok. za ile można kupić jakieś okulary słoneczne takie jak te lepszej jakości?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Jako, że ten model oprawek jest ostatnio modny to pewnie drogie. Obstawiam, że dobre okulary mogą oscylować w granicach 250-500zł
 

yaano86

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
37
ogólnie to chyba zależy od Twojego stylu ubierania, czy Ci będa pasować czy nie
 

bizzard12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Jak najbardziej polecam kujonki. Pasują chyba każdemu i ładnie się prezentują. Ja kupiłem na allegro za 10zł i jakość nie powala, ale mam też drugie z H&Mu, które kupiłem za 20zł i są lepszej jakości :)
Nie kupuj żadnych za kilkaset złotych, chyba, że nie masz co zrobić z kasą..
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Tylko, że okulary przeciwsłoneczne powinny mieć filtry itp., a takie za 10zł raczej nie posiadają tego,.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Jak najbardziej polecam kujonki. Pasują chyba każdemu i ładnie się prezentują. Ja kupiłem na allegro za 10zł i jakość nie powala, ale mam też drugie z H&Mu, które kupiłem za 20zł i są lepszej jakości :)
Nie kupuj żadnych za kilkaset złotych, chyba, że nie masz co zrobić z kasą..


Jak kupisz sobie tanią koszulkę na targu,to ona na pewno Ci nie zaszkodzi,pod warunkiem,że będzie ze 100% bawełny.Żadnego uczulenia po niej nie dostaniesz,a mało kto sie zorientuje,że jest tania.A jak będziesz ją jeszcze prał ręcznie to trochę w niej pochodzisz.
Natomiast takie okulary są szkodliwe dla wzroku.Dlatego należy je kupować najlepiej u optyka.No i trzeba te dwie trzy stówy wyłożyć.;)
 
M

MacaN

Guest
Z tego co wiem, posiadanie filtra nic nie oznacza, okulary musza mieć także odpowiednie szkła chroniące przed promieniowaniem. No własnie - szkła, nie plastiki.

Polecam poczytać trochę o wyborze okularów przeciwsłonecznych i nie słuchać się " specjalistów ", którzy wiedzą za co się głównie płaci ;)
 

bizzard12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Może najpierw zapytaj autora tematu o jego sytuacje finansową, a potem hejtuj tych co wyrażają swoje zdanie ;*
 
M

MacaN

Guest
heh ;) doprawdy, zarobienie 100 zł. to 2 dni pracy. Wystarczy ruszyć dvpę i do roboty, a i kasa się znajdzie ;) Tamte okulary są szkodliwe dla oczu i tyle w temacie.
 

bizzard12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Tak w ogóle to oryginalne nowe Ray Bany Wayfarery w sklepie kosztują 250-350 zł.
Pracować ciężko 4-6 dni, żeby kupić dziecku okulary, których pewnie i tak nie doceni i zgubi albo wrzuci do plecaka, gdzie zajmą się nimi książki. Cuudnie <3
 
M

MacaN

Guest
nie ;) nie pracować żeby kupić dziecku. Niech to dziecko zapracuje i pozna wartość pieniądza :p

i jeszcze jedno, kolego - byłbym wdzięczny gdybyś nie używał znaków ;*, <3 ja jestem tej samej płci :)
 

bizzard12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Tak lepiej. Niech sam kupi, tylko czy nie będzie wolał kupić czegoś innego?
Wiem, że jesteś tej samej płci. Dużo ludzi używa buziek w internetowych kłótniach, np. " Nie unoś się tak, bo ci żyłka pęknie ;* ".
 
M

MacaN

Guest
No to już wolny wybór. Dlatego mówię, że pozna wartość pieniądza. Zdrowie kosztuje, ja tez zamierzam sobie kupić okulary za ok. 150 zł za kasę, którą ciężko zarobię.
 

bizzard12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Zależy też od rodzica, czy rozpieszcza swoje "dziecko" (14 lat, taa, dziecko..) czy nie.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Okulary za 6 zł to za przeproszeniem o kant d*py możesz rozbić... Popsujesz sobie oczy i z pewnością wydasz potem więcej na ich leczenie niż na okulary teraz... Nie musisz kupować okularów za 100-200 zł, udaj się do sklepu optycznego i na pewno znajdziesz coś na swoją kieszeń i przede wszystkim będziesz mieć pewność, że nie zniszczysz sobie wzroku.
 

zielonyogrodnik

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wzrok i tak mam zniszczony :p. Znalazłem ostatnio ray bany oryginalne za 100zł na allegro i chyba się skuszę. Tylko, że jak kupie okulary to pewnie mi na złośc pogoda się zepsuje. A co do zarabiania to oprócz stania z ulotkami nigdzie się raczej zarobić nie da.
 
Do góry