kujawy

truskawkowa0000

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
1
Hej witam
Dlugo sie zastanawiałam czy napisać tu czy też nie. No ale jak widać pisze. Przynajmniej spróbuje cos z tego skleic .

Na pewno będziecie się zastanawiać w jakim celu napisałam swój post, a więc:
- tak, jakoś czegoś mi brakuję hmmm
- nie spotkałam jeszce takiego chłopaka który by wytrzymał ze mna do dziś
- miło by było poznać kogoś podobnego z kim mogłabym sie zaprzyjaźnić, potem może coś więcej?


Może teraz coś o mnie i o tym kogo szukam, jakby ktoś był zainteresowany:)

Pochodzę z pięknego Torunia, chociaż ostatnio częściej przebywam w Inowrocławiu.
Ponoć czasami zakręcona(myślę, że zależy od dnia:)). Nooo ale na pewno też rozsądna i dość doświadczona przez życie echh. Głupio tak sama siebie oceniać, wiec zostawie to Tobie, gdy napiszesz:)
Nie ukrywam, że gdybym poznała tu kogoś z kim znajomośc potoczyła by sie dłużej to by było miło, gdyz samotnośc troszkę zaczyna dokuczać. Fajnie jakby znalazł się jakiś miły człowieczek, podobny do mnie ale płci męskiej:).
U chłopaka szukam takich cech jak: szczerość, wierność, szacunek, odpowiedzialnośc, opiekuńczość. Nie szukam kogoś na krótką mete, wręcz przeciwnie. Chciałabym stworzyć z chłopakiem coś pięknego, miec oparcie w sobie nawzajem, pomagać sobie...
Mówią, że przeciwieństwa się przyciagaja, a ja najlepiej dogaduję się z podobnymi do mnie. Ze spokojnymi chłopakami, a jak delikatny romantyk to juz w ogóle (ale to nie koniecznośc z tym romantykiem:)).
Od razu mówię, że preferuję spokój, ciszę, nie lubię alkoholu a więc nie zobaczysz mnie pijanej - jeśli masz zamiar odpowiedzięc na moje ogłoszenie to lepiej żebys tez tak miał). hmm nie przepadam też za lataniem po imprezach, dyskotekach wole spotkania w gronie znajomych, kino, spacer czy coś podobnego:) Ułożona dziewczynka ze mnie, jednym słowem:p.

Czego bym chciała hmm. Na początek myślę, że przyjaciela. Poznać chłopaka w wieku 18-20lat z niedalekich okolic, który tak jak ja szuka swojej drugiej połowy, który dośc poważnie podchodzi do zycia (kiedy zarty to zarty), który ma juz jakieś plany na siebie, na przyszłość na dziewczyne...? Poznać się.. a jeżeli przypadniemy sobie do gustu to zobaczymy co dalej, niczego nie wykluczam:) (chyba sie juz powtarzam )


Aaaaaale sie rozpisałam, nie wiem co by tu jeszcze dodać.
Mogłabym pisać i pisać
Lepiej na tym zakończę, dodam jeszcze tylko, że jeśli kogoś zainteresowało to co napisałam i spełnia opis powyżej to zapraszam na maila: truskawkowa6@onet.pl lub GG 32418537.
Z tym, że nie przesiaduję często na GG, dlatego mozemy wymienic sie potem nr telef.

Pozdrawiam
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
My tu gadu gadu, a nie napisałaś jak się nazywasz oraz ile masz lat :p
 
Do góry