Ku Pamięci

Status
Zamknięty.

Miralda

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Taka prawda z tymi postami. Przykre ale prawdziwe bo po co to pisać? żeby się popisać?
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Postów NABIĆ??!! o czym wy piszecie... Chciałam go jakoś pożegnać. :] Zamknijcie temat i po sprawie :]

Tak, przeczyta te Twoje żałosne wierszyki.

Od teraz każdy bezsensowny post kończyć się będzie % dla autora, radzę się do tego przystosować. Temat wyczerpany.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Chciałam go jakoś pożegnać.
pożegnac na forum, za:cenzura:ista jestes ;]
tak jak już pisali, byle postów nabic.

również raport.
 

paulina26

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 028
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
Skończcie już.

jeśli Ci to przeszkadza to nie czytaj tego
bo Darek to naprawdę wspaniały człowiek i kto go znał trochę to o tym wie
pozwól innym popisać o nim, należy mu się to
takich ludzi jak on naprawdę wiele nie ma
wiem,że może niektórzy uważacie, że to głupie, że jakieś cyrki odstawiamy, ale to nie byle jaki człowiek i dlatego może się nim interesujemy

a co do samobójstwa to wątpię, naprawdę wątpię
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Paulina nie najeżdżaj na mnie, bo wiem o czym mówię.
Właśnie dlatego, ze go znałam nie moge znieść tych cyrków, jakie tu niektórzy wyprawiają.
Po co te wiersze, po co to zdjęcie? Pod publikę? Może mam tu wkleić swoje rozmowy z nim na gg? :bag: ludzie, przestańcie. Trochę szacunku dla zmarłego.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jeśli Ci to przeszkadza to nie czytaj tego
bo Darek to naprawdę wspaniały człowiek i kto go znał trochę to o tym wie
pozwól innym popisać o nim, należy mu się to
takich ludzi jak on naprawdę wiele nie ma
wiem,że może niektórzy uważacie, że to głupie, że jakieś cyrki odstawiamy, ale to nie byle jaki człowiek i dlatego może się nim interesujemy

a co do samobójstwa to wątpię, naprawdę wątpię

moje drogi z jego na tym forum nie krzyżowały się bardzo rzadko, ale często napotykałem jego posty, na podstawie tego co przeczytałem, jestem pewien, że o wiele bardziej wolałby, oszczędzenia głupiego "popisania o nim", a pomodlenia się za niego- to mu się o wiele bardziej należy niż głupie, infantylne debatowanie jak umarł (jeżeli umarł).
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
pomodlenia się za niego- to mu się o wiele bardziej należy niż głupie, infantylne debatowanie jak umarł (jeżeli umarł).
o to mi chodzi.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Paulina, Jackson to osoba znana na całym świecie, wszyscy go znali. Armi to uzytkownik forum. I wiekszosc go wcale nie znała.Co Ci daj te wiersze? co, analizujesz je i każdy wers odnosisz w jakiś sposób do jego życia? Nie przesadzaj.
A mnie to cholernie boli, ze chcecie zaistnieć dzięki tej sytuacji. Czujecie się fajni przez te denne posty? Ja żal i smutek trzymam w sercu, nie będę tu byle forumowiczom wylewać emocji w poście, wstawiać zdjęć Darka, pustych wierszyków, świeczek, itp.
Fałsz przez Was przemawia. God_Is_A_Girl, tu piszesz,ze tak to przeżywasz, a w międzyczasie pisałaś coś w "Grach forumowiczów" czy innych tematach i wcale nie sprawiałaś wrażenie dotkniętej.


Moderator tego forum na Wasze szczęście jest na urlopie. Ale gdy tylko pojawi się dziś jakiś global mam nadzieję, że zamknie ten temat, bo stał się miejscem wojen i pokazówek.

Ja już się tu nie wypowiem, nie będę z Wami walczyć. Co czuję, to moje. Ale proszę po raz ostatni: okażcie mu szacunek. Należny.
 

God_Is_A_Girl

I'm not a Girl, Not yet a Woman.
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
1 286
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Górny Śląsk..Skoczów-Ligota-Mikołów :)
Mylisz się Rosalie i to BARDZO :] to co napisałaś jest puste :]
Klaudiu chodz sobie ponażekać :] tam nam wolno.

KONIEC. Więcej tu nie napisze. TEMAT do zamknięcia.

To co chciałam to przekazałam. Kto jest wrażliwy zrozumie. Żegnam.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Rosalie
każ Paulinie założyć na siebie czarne ubranie
pościć
i lezeć przez najblizszy miesiąc krzyżem na podłodze
żal mi was wszystkich,wielcy ludzie
chodzmy Paulina ;)
żegnam !
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Osobiście dopilnuje, by tym, którzy pisali posty pod postem Rosalie o godz 18:00 wlepiono warny.
 

ekaw2

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
3 524
Punkty reakcji
23
Wiek
67
Miasto
Wrocław-Ślęża
Coz smierc wywoluje rozne reakcje u ludzi przez swoja nieuchronnosc..a tyle jeszcze mozna bylo powiedziec sobie....
Jest ona zawsze najgorsza dla tych co zostaja przez swoja niewiadoma...
Przez swoje juz nigdy wiecej...
Armiemu juz nic do tego..on spi....
Ale uszanujmy smutek rodziny...Oni placza nie dla tego ze nie mieli nadziei ale dlatego ze juz nie beda mogli sobie nic powiedziec ,przeslac usmiechu czy spojrzenia.Poczuc cieplo dajace bezpieczenstwo drugiej osoie..
Armi mial mocne poglady.Biblijne.Choc w wielu sprawach mielismy inne zdania rozmawiac moglismy zawsze.Przyjazni to nie przeszkadzalo..

...Chcby i umarl zyc bedzie....
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
God Is A Girl, Je(.)bnij się w łeb debilko!
Nie pisz już tu nic, bo mnie oczy szczypią jak Cię czytam!
Cześć chcesz mu oddać.. Idź Ty pusta, tępa dzido! Idź sobie na cmentarz, i tam oddaj mu cześć modląc się za niego, a nie robiąc to pod publikę i korzystając z okazji, nabijać se coraz więcej postów.
Nie jestem złym człowiekiem, ale zgiń marnie.
;]
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Dobra to taka informacja teraz dla 3 osób:
paulina26 - dostajesz % za pisanie, mimo próśb wcześniejszych
God_Is_A_Girl- ban na 30 dni
armusienka- ban na 15 dni

Przypomniałem sobie, że przecież wy wszyscy pisaliście przynajmniej raz w moim dziale, więc kara spotka was jeszcze dziś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry